Gwiazdy

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła. Pochwaliła się nagraniem

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Joanna Lazar

Joanna Lazar przeżywa jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu. Uczestniczka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy została mamą. Pochwaliła się dobrą nowiną w mediach społecznościowych - na świat przyszła jej maleńka pociecha.

Joanna Lazar została mamą

Joanna Lazar wystąpiła w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie znalazła miłości w telewizyjnym eksperymencie, ponieważ życie napisało jej inny scenariusz. Po programie zaczęła spotykać się z Mateuszem, którego znała wcześniej, ale dopiero po udziale w show zaiskrzyło między nimi. Bardzo się pokochali i postanowili budować wspólną przyszłość. Naturalną koleją rzeczy było dla nich, że zapragnęli zostać rodzicami.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W sierpniu 2021 roku Asia po raz pierwszy pochwaliła się fanom, że jest w ciąży. Długo udawało się jej utrzymać ten fakt w tajemnicy, aż wreszcie opublikowała na Instagramie zdjęcie USG malucha. Niedługo później Joanna Lazar pojawiła się na kanapach Dzień Dobry TVN. Wyznała wówczas, że z niecierpliwością wyczekuje swojej pociechy.

- Nie mogę się doczekać, kiedy dzieciątko pojawi się na świecie, żebyśmy mogli pójść na spacer, żebym mogła mu pokazać, jak piękny jest świat. Całkiem inaczej spojrzałam na życie - powiedziała Joanna.

Joanna Lazar urodziła córkę

Joanna Lazar początkowo myślała, że nosi pod sercem chłopca, jednak na kolejnych badaniach okazało się, że pępowina zmyliła jej lekarza i urodzi się dziewczynka. Maluch jest już na świecie, a rodzice nie mogą uwierzyć w swoje szczęście.

Asia opublikowała na Instagramie wzruszające nagranie, na którym widać, jak gładzi malutką dłoń córeczki. - 4350 g szczęścia - napisała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Gratulujemy rodzicom, a także życzymy im i ich dziecku dużo zdrowia.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości