Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar po raz pierwszy pokazała partnera. "Lubię patrzeć w jego oczy"

Gwiazdy

x-news

Joanna Lazar - znana widzom z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana. Dopiero teraz zdecydowała się pokazać pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym. Nie zabrakło romantycznego podpisu.

Joanna Lazar wzięła udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Specjaliści i psychologowie połączyli ją z Adamem Mickiem, którego poznała na chwilę przed zawarciem związku małżeńskiego. Niestety parze nie udało się stworzyć relacji. Po miesiącu zgodnie podjęli decyzję o rozwodzie. Lazar niedługo była jednak singielką. Od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku. Do tej pory ukrywała swojego obecnego partnera, ale wraz z nowym rokiem postanowiła po raz pierwszy pokazać ich wspólne zdjęcie.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała partnera

Czarno-biała fotka została najprawdopodobniej wykonana w sylwestrową noc. Wskazują na to, chociażby zimne ognie i szampan w dłoni Joanny. Lazar pokazała romantyczny kadr dopiero kilka dni później. Zdjęcie, na którym całuje ukochanego, opatrzyła uroczą anegdotką i wyznaniem.

- "Kochanie mogę dodać to zdjęcie na IG? Tak, ale przecież masz otwarte oczy…". Lubię patrzeć w jego oczy, bo w nich widzę to, czego czasem słowa nie opisują - czytamy.

Joanna Lazar o kulisach nowego związku

Jak widać, miłość kwitnie. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszą się, że Asi udało się znaleźć szczęście w miłości. W komentarzach pod zdjęciem zakochanej pary nie brakuje miłych słów i gratulacji. Jedna z internautek pozazdrościła Lazar partnera i podpytała ją o kulisy ich znajomości.

- Gdzie udało Ci się poznać swoją miłość? Też szukam i znaleźć nie mogę. Może powinnam zgłosić się do programu? – napisała.

- Poznaliśmy się przez moją kuzynkę na imprezie - odpowiedziała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia zakochanym.

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise 2" o swoim związku. "To była miłość od pierwszego wejrzenia":

>>> Zobacz także:

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się. "Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz zabrał głos po rozstaniu z Oliwią

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje 38. rocznicę ślubu rodziców "Dali mi przykład, jak powinno wyglądać małżeństwo"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości