Gwiazdy

Joanna Kulig odrzuciła rolę w amerykańskim filmie. Jakie plany zawodowe ma teraz aktorka?

Gwiazdy

Joanna Kulig

Joanna Kulig po wielkim sukcesie, jaki przyniosła jej rola w filmie „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego, na chwilę zwolniła tempo pracy. Świeżo upieczona mama postanowiła poświęcić czas synkowi. Jak przyznała, zrezygnowała z dużej amerykańskiej produkcji. Jakie plany zawodowe ma aktorka?

Joanna Kulig – rezygnacja z roli w amerykańskim filmie

Joanna Kulig po roli w filmie „Zimna Wojna” została doceniona nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Kariera aktorki poszybowała w górę, a telefon wciąż nie milknie. Mimo to Joanna w rozmowie z jednym z portali plotkarskich wyznała, że zdecydowała się na ograniczenie czasu spędzanego w pracy. Pogodzenie roli matki z karierą zawodową jest trudnym wyzwaniem, dlatego też pomimo wielu świetnych propozycji, aktorka zmuszona była zrezygnować z części z nich, w tym między innymi z udziału w dużym amerykańskim filmie. Jak twierdzi, obecnie jej absolutnym priorytetem jest rodzina.

Teraz z różnych ofert, które spływały, nie zdecydowałam się na taki duży film amerykański w lutym, bo ważniejsze było dla mnie, żeby być z Jasiem. Propozycja, którą przyjęłam, to propozycja francuska, (...) film w listopadzie. Inne rzeczy na razie odkładam na bok, bo chcę mieć więcej czasu, żeby być z synem, takiego czasu rodzinnego

- zdradziła Pudelkowi aktorka.

Joanna Kulig – plany zawodowe

Joanna Kulig po wielkim sukcesie „Zimnej Wojny” zaczęła dostawać międzynarodowe propozycje. Choć aktorka zrezygnowała z udziału w amerykańskiej produkcji, nie oznacza to, że całkowicie zniknęła z aktorskiego świata. Już niedługo zobaczymy ją w serialu „The Eddy”. Biorąc pod uwagę, że reżyserem produkcji jest ceniony Damien Chazelle, twórca filmu „La La Land” jesteśmy pewni, że w nowym serialu oprócz świetnych aktorów nie zabraknie także wspaniałej muzyki.

Premiera nowego serialu odbyła się podczas festiwalu Berlinale 2020.

Zdjęcia do serialu (The Eddy - przyp. red.) skończyły się w październiku. To było tak zorganizowane, że przy dobrej logistyce udawało się to godzić. Było czasami trudno, ale skończyłam i teraz wiem, że jest taki czas, w którym mogę nie brać tych propozycji. Mogę mniejsze rzeczy robić, które nie zajmują tyle godzin, więc jestem spokojna

- przyznaje Kulig.

„The Eddy”- fabuła

Nowa produkcja „The Eddy" to ośmioodcinkowy miniserial. Akcja toczy się w dzielnicach współczesnego Paryża, a jej głównymi bohaterami są ludzie pracujący w jazzowym barze The Eddy. Losy bohaterów, w których drzemie wielka pasja do muzyki, przelatają się z życiowymi perypetiami. W serialu Joannę Kulig zobaczymy w roli Mai, liderki jednego z zespołów jazzowych. Jak zakończy się burzliwy związek wokalistki i jej managera Elliota Udo (André Holland)? O tym przekonamy się już niebawem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości