Gwiazdy

Mąż Joanny Krupy oszalał na punkcie ich córki. "Odkąd ona się urodziła, to ja mogę, ale nie muszę być"

Gwiazdy

Joanna Krupa już wkrótce powróci na ekrany jako gospodyni kultowego show "Top Model". W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradziła, czego można się spodziewać po nadchodzącej edycji programu. Zwierzyła się również, jak narodziny córki zmieniły jej małżeństwo.

Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa równie dobrze co przed obiektywem, odnajduje się roli matki. Od lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Stany Zjednoczone. Tegoroczne lato modelka spędziła w kraju nad Wisłą, gdzie powstawały zdjęcia do 10. sezonu "Top Model". W związku z tym mąż Joanny, Douglas, zawitał do Polski. Zapytana o przysłowiowe motyle w brzuchu modelka zdradziła, że w jej relacji z mężem teraz najważniejsza jest córka.

- Więcej tych motylków było w stosunku do mojej córki - powiedziała w swój wyjątkowy sposób Joanna. - Odkąd ona się urodziła, to ja mogę być, nie muszę być. Asha jest najważniejsza, oszalał na jej punkcie - mówiła z promiennym uśmiechem dumna mama.

Niespełna dwuletnia córka modelki miała także okazję spróbować polskiej kuchni. Jak twierdzi Joanna Krupa, dziewczynka jest wielką fanką jagodzianek i kisielu, do którego słabość odziedziczyła po mamie.

Joanna Krupa o nowym sezonie "Top Model"

W rozmowie nie mogło zabraknąć wątku "Top Model", na który z niecierpliwością czekają fani. Joanna jest przekonana, że zapowiada się wyjątkowa edycja. I to nie tylko z uwagi na okrągły, 10. jubileusz.

- W historii dziesięciu sezonów, w tym mieliśmy najpiękniejszą piętnastkę uczestników - wyjawiła. - Uczestnicy już przez tyle sezonów oglądają nasz program, że wiedzą już, o co tutaj chodzi. Widzą, że zmieniają się czasy i trendy. Ten sezon będzie hitem, bo dla nas, już od pierwszej eliminacji byliśmy w wielkim znaku zapytania: co my tutaj zrobimy, skoro mamy problem już na pierwszym panelu - podsumowała.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Pozostałe wiadomości