Jennifer Lopez świętowała 13. urodziny swoich bliźniaków. Syn zaskoczył ją niecodziennym wyznaniem

Co nowego w show-biznesie?
Dzieci Jennifer Lopez skończyły już 13 lat. Z tego powodu piosenkarka podzieliła się z fanami wyjątkowymi nagraniami. Zrelacjonowała w nich, jak wyglądały urodziny bliźniaków, a także pokazała, jakie prezenty dostały.

Dzieci Jennifer Lopez

Córka Emma Maribel oraz synek Maximilian "Max" David to owoce trzeciego małżeństwa Jennifer Lopez. Za pierwszą sesję z bliźniakami w 2008 roku magazyn "People" zapłacił aż 6 mln dolarów. Choć wydawało się, że związek piosenkarki z ich ojcem, Markiem Anthonym, to miłość na całe życie, para rozstała się trzy lata później.

Przez kilka lat Jennifer była samotną matką, aż w 2017 roku poznała baseballistę, Alexa Rodrigueza. Wspólnie stworzyli patchworkową rodzinę, gdyż on również ma dwójkę dzieci z poprzedniej relacji - 14-letnią Natashę Alexandrę oraz 10-letnią Ellę Alexandrę.

13. urodziny Emmy i Maxa

22 lutego 2021 roku bliźniaki obchodziły 13. urodziny. Z tej okazji Jennifer Lopez pokazała fanom w mediach społecznościowych szczegóły tego wyjątkowego dnia.

- Ale jak świętowała. To było przepiękne - stwierdził Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

- Aż chciałoby się być bliźniakiem Jennifer Lopez - wtórowała Anna Kalczyńska.

Emmie i Maxowi bowiem najpierw zaserwowano śniadanie do łóżka. Następnie otrzymali prezenty, które były naprawdę ekskluzywne. Dziewczynka, która pasjonuje się muzyką, dostała lekcję gry na gitarze. I to nie u byle kogo, a samego Lenny'ego Kravitza.

- Nie mogę uwierzyć, że to już 13 lat, odkąd nosiłam je w domu w swoich ramionach, a na zewnątrz nieustannie padał śnieg. Z tej śnieżnej burzy wyszły dwa idealne, małe kokoski, które przewartościowały moje życie i nauczyły, czym jest prawdziwa miłość . (...) Jestem dumna, szczęśliwa i zrozpaczona, że nie mogę zamrozić czasu - napisała Jennifer Lopez na Instagramie.

Okazuje się jednak, że piosenkarka potrafi zamrozić czas, a przynajmniej umie to zrobić według swoich pociech. Artystka opublikowała także filmik, w którym zapytała swojego syna, czy czuje się inaczej jako nastolatek. Choć ten odpowiedział, że nie, a JLo stwierdziła, że to tak, jak ona po 50-tce, Max zwrócił się do mamy w następujących słowach: "Ty masz 23 lata. (...) Jakimś cudem wyglądasz jakbyś miała 23 lata. Wybryk natury w pozytywnym znaczeniu ".

- Chyba jednak jej było bardziej miło, niż jemu - dodał Mateusz Hładki.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości