Gwiazdy

Jennifer Lopez usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego Instagrama. Wiadomo już, skąd taka decyzja

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez wykonała niepokojący dla fanów ruch w mediach społecznościowych. Z konta na Instagramie gwiazdy zniknęły wszystkie posty. Fani szybko zaczęli podejrzewać, że ma to związek z Benem Affleckiem. Powód okazał się inny.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - historia związku

Jennifer Lopez i Ben Affleck stanęli na ślubnym kobiercu w lipcu 2022 roku, ale historia ich związku sięga 20 lat wstecz - wtedy to zaręczyli się po raz pierwszy. Relacja nie przetrwała próby czasu i para rozstała się w 2004 roku. Całkiem niedawno dała sobie jednak drugą szansę.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Ostatnio pojawiły się niepokojące doniesienia, że związek Jennifer i Bena wcale nie jest taki udany, jak mogłoby się wydawać. Media donosiły, że wokalistka przesadnie skupia się na karierze i panicznie boi małżeńskiej rutyny, a także ma mieć za złe mężowi to, że ten pali papierosy. Oliwy do ognia dolało zdjęcie Bena, na którym nie widać u niego obrączki.

Jennifer Lopez usuwa zdjęcia z Instagrama

Jennifer Lopez wyznała w jednym z niedawnych wywiadów, że nie chce popełnić takiego samego błędu, którego nie udało jej się wraz z Affleckiem uniknąć 20 lat temu. Mowa o nadmiernym epatowaniu związkiem w mediach. Dziś gwiazda poszła o krok dalej i usunęła wszystko ze swojego profilu na Instagramie. Konto śledzą ponad dwa miliony osób, więc fani szybko zorientowali się, co się stało.

Okazuje się, że taki ruch to prawdopodobnie zabieg managementu piosenkarki, która zapowiedziała wydanie nowej muzyki. Latynoska promując nadchodzący album nawiązała do tego, który był niegdyś dedykowany Affleckowi. Świeży krążek nosi tytuł "This is me... now" (tłum. "To ja... teraz). Dobrze znana fanom płyta z 2002 roku nazywa się natomiast "This is me... then".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Amy Sussman/Getty Images

Pozostałe wiadomości