Gwiazdy

Jennifer Lopez świętuje urodziny. Ile lat ma gwiazda?

Gwiazdy

x-news

Piosenkarka, aktorka, tancerka, projektantka mody i bizneswoman. Uznana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę na świecie. Urody, figury i kondycji pozazdrościć mogłaby jej niejedna nastolatka. Jennifer Lopez kończy właśnie 51 lat. Z okazji urodzin przypominamy najlepsze role i najważniejsze momenty kariery amerykańskiej gwiazdy.

Jennifer Lopez ma 51 lat

Piękna, zgrabna, wygimnastykowana, z pozytywnym nastawieniem do swojego ciała. Jennifer Lopez 24 lipca obchodzi 51. urodziny.

Ze zdjęć, które amerykańska gwiazda chętnie zamieszcza w sieci wynika, że czas jest dla niej niezmiernie łaskawy. J.LO z roku na rok zdaje się wyglądać lepiej.

Jest najlepiej opłacaną latynoską aktorką w Hollywood. W 2011 zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu "People". Rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą.

W lutym 2020 r. wystąpiła z Shakirą podczas LIX edycji SuperBowl Halftime Show.

Jennifer Lopez - kariera

Jennifer Lynn Lopez przyszła na świat 24 lipca 1969 w Nowym Jorku. Jest aktorką, piosenkarką pop, tancerką, projektantką mody, producentką i businesswoman. Pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie "Moja mała dziewczynka" zagrała w wieku siedemnastu lat. Równocześnie rozwijała karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson , a także w serialu ""In Living Color".

Jennifer Lopez - aktorka

W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie "Selena", za którą była nominowana do Złotego Globu. Od tego czasu Lopez specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała również w dramatach i dreszczowcach. Wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach, z których najpopularniejsze to "Anakonda", "Cela", "Powiedz tak", "Pokojówka na Manhattanie", "Zatańcz ze mną" czy "Sposób na teściową". Z okazji 15. rocznicy premiery tego ostatniego tytułu J.Lo przypomniała fragmenty filmu, w którym wystąpiła u boku legendy kina Jane Fondy.

Jennifer Lopez - piosenkarka

W 1999 aktorka zadebiutowała w roli piosenkarki albumem "On the 6", który, podobnie jak promujące go single, osiągnął na całym świecie duży sukces. Kolejne nagrania i piosenki także zawojowały list przebojów. Kolejne płyty to "J.Lo" , "J to tha L-O! The Remixes" i "This Is Me... Then" i "Love?", której promujący utwór "On the Floor" znajduje się na liście najlepiej sprzedających się singli wszech czasów. Jak się szacuje, jej nagrania rozeszły się na całym świecie w około 75 mln egzemplarzy.

Piosenkarka jest laureatką American Music Award i MTV Video Music Award. Dwukrotnie była nominowana do Grammy. Zasiadała w jury programu "American Idol", obecnie jest jurorką w "World of Dance".

Jennifer Lopez - businesswoman

Artystka posiada własną kolekcję ubrań i kilkanaście zapachów, a także liczne kontrakty reklamowe. Jest uważana za ikonę mody. Jej majątek szacowany jest na 150 mln dolarów.

Jennifer Lopez - życie prywatne

Jej życie prywatne od początku kariery było obiektem zainteresowania mediów. Była trzykrotnie zamężna. Przez dwa lata tworzyła parę z aktorem Benem Affleckiem. Następnie poślubiła Marca Anthony’ego, a w 2008 urodziła bliźnięta, Maximiliana i Emme. Po 7 latach małżeństwa para się rozstała, rozwód sformalizowano w roku 2014.

Obecnie J.LO jest w szczęśliwym związku z baseballistą Alexandrem Rodriguezem.

Niedawno Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili nową posiadłość. Skromny dom na przedmieściach Los Angeles kosztował 1,4 mln dolarów. Na terenie o powierzchni dwustu metrów kwadratowych znajdują się 3 sypialnie, dwie łazienki i patio. Zakup był najprawdopodobniej inwestycją, ponieważ para ma już swój dom w Los Angeles. Obydwoje są również właścicielami posiadłości m.in. w Nowym Jorku i Miami. Obejrzyj materiał:

Zobacz też:

Polka o byciu sobowtórem Jennifer Lopez. "Może ktoś mnie zauważy i zobaczy w tym potencjał"

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą kupić klub baseballowy. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie swoich dzieci sprzed lat. Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości