Gwiazdy

Gwiazda "Beverly Hills 90 210" świętuje 19. urodziny córki. "Ale podobna!"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Wiadomości z życia gwiazd
Dzień Dobry TVNWiadomości z życia gwiazd

Jennie Garth grała szkolną piękność, Kelly Taylor, w kultowym serialu "Beverly Hills 90 210". Choć trudno w to uwierzyć, aktorka ma już dwie dorosłe i jedną 15-letnią córkę. Zdjęciem środkowej z nich pochwaliła się w dniu jej urodzin.

Córka Jennie Garth

Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się selfie z córką, Lolą Ray. Jennie w ten sposób postanowiła uczcić urodziny 19-latki, które po raz pierwszy spędziły osobno.

- Proszę, pomóżcie mi z życzeniami dla mojej kochanej Loli Ray, która kończy 19 lat - napisała gwiazda. - Chciałabym być z tobą. To chyba pierwszy raz, kiedy nie spędzamy wspólnie twoich urodzin. Kocham cię całym sercem - dodała.

Pod postem zaroiło się od życzeń płynących od fanów z całego świata. Wielu też zauważyło, że córka odziedziczyła po matce urodę. Podobnego zdania była Anna Kalczyńska.

- Ale podobne - krzyknęła prowadząca, oglądając zdjęcia przygotowane przez Mateusza Hładkiego.

Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN - krótka wersja
Dzień Dobry TVN

Jennie Garth - dzieci

Jennie Garth jest mamą trzech córek, których doczekała się z drugim mężem: Lucę Bellę (ur. 29 czerwca 1997 r.), Lola Ray (ur. 6 grudnia 2002 r.) i Fionę Eve (ur. 30 września 2006 r.). Para rozwiodła się w 2013 r. Dwa lata później aktorka po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości