Gwiazdy

Gwiazda "Beverly Hills 90210" świętuje swoje 50 urodziny. "Dużo straciłam, ale więcej zyskałam"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Jennie Garth grała nastoletnią piękność, Kelly Taylor, w kultowym, amerykańskim serialu "Beverly Hills 90210". Choć trudno w to uwierzyć, aktorka właśnie skończyła 50 lat. Jak potoczyła się jej kariera i życie osobiste?

Jennie Garth - kariera

Jennie Garth urodziła się 3 kwietnia 1972 roku w Urbanie, w stanie Illinois. Jak wiele nastolatek marzyła o karierze modelki, niestety jej niski wzrost stał się przeszkodą. Jednak uroczej blondynce pisana była sława i popularność. Podczas jednego z konkursów talentów w Arizonie wypatrzył ją w tłumie Randy James, znany łowca talentów. Garth miała wtedy 15 lat. Agent zaproponował jej zmianę szkoły, jednak dziewczyna szybko zrezygnowała z nauki i w pełni poświęciła się aktorstwu. Wyjechała wraz z mamą do Los Angeles i tam rozpoczęła się jej kariera.

Wystąpiła m.in. w "Dzieciaki, kłopoty i my", "A Brand New Life" czy "Parker Lewis". Największą sławę przyniosła jej jednak rola Kelly Taylor w kultowym, amerykańskim serialu dla młodzieży "Beverly Hills 90210". Niestety, chociaż produkcja okazała się przełomem w karierze Garth, równocześnie zamknęła aktorkę w pewnych ramach. - To był taki serial, który oglądałam będąc dzieckiem, zresztą myślę, że wszyscy państwo pamiętacie. Jennie Garth kończy 50 lat, no i jej życie od czasu tego serialu wcale nie było usłane tulipanami - powiedziała Sandra Hajduk Popińska.

Jennie Garth - rodzina i życie prywatne aktorki

Aktorka ma za sobą kilka związków, dwa zakończone rozwodami, trzecie i ostatnie małżeństwo z Dave’m Abramsem udało się uratować. Aktorka poświęciła się wychowaniu córek: Lucki, Loli i Fiony, a także swojej pasji jaką jest gotowanie i pieczenie. Dzieli się swoim rodzinnym życiem w mediach społecznościowych i to właśnie tam możemy podziwiać jej zjawiskową urodę i wciąż czarujący uśmiech.

- Ona się prawie w ogóle nie zmieniła. Mało tego, nie widać, jakiejś znaczącej ingerencji medycyny estetycznej, to też warto zauważyć. Piękna kobieta - stwierdziła Sandra. - Ona sama mówi o tym, że troszeczkę ta szufladka bycia Kelly z Beverly Hills, troszeczkę ją zamknęła na wiele lat, ale jak powiedziała: "Dużo straciłam, ale więcej zyskałam" - podsumowała dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości