Gwiazdy

Jak zareagowała Jada Pinkett Smith, gdy jej mąż spoliczkował Chrisa Rocka? Jest nagranie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
kadr z filmu "Magic Mike XXL"

To, co wydarzyło się na 94. ceremonii wręczenia Oscarów, rozgrzało media do czerwoności. Will Smith spoliczkował na scenie Chrisa Rocka po tym, jak komik zażartował z fryzury jego żony, cierpiącej na łysienie plackowate. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać reakcję Jady Pinkett Smith na agresywny incydent.

Will Smith uderzył Chrisa Rocka

Podczas oscarowej gali Chris Rock pojawił się na scenie, by wręczyć nagrodę za najlepszy film dokumentalny. Komik zaczął żartować z gości obecnych na sali i w pewnym momencie zwrócił się do żony Willa Smitha. Powiedział, że Jada Pinkett Smith mogłaby zagrać w kontynuacji filmu z 1997 roku pt. "G.I. Jane". W produkcji w główną bohaterkę wcieliła się Demi Moore, która była łysa - podobnie jak Jada. Sęk tkwi w tym, że Moore ogoliła głowę na potrzeby roli, a Pinkett Smith od lat cierpi na łysienie plackowate. Żona aktora miała długie i gęste włosy, jednak z powodu swojej przypadłości, musiała je pożegnać.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Na skutek niestosownego żartu Will Smith wkroczył na scenę i z impetem spoliczkował Chrisa Rocka. Dzień po gali aktor przeprosił za swoje zachowanie i przyznał, że jest mu wstyd. W sprawę włączyła się mama Willa, która w wywiadzie dla jednej z amerykańskich telewizji wyznała, że nigdy wcześniej nie widziała, żeby jej syn podniósł na kogoś rękę. Wreszcie i Jada Pinkett Smith zabrała głos i w mediach społecznościowych ogłosiła, że: "Przyszła pora uzdrowienia i po to tu jestem".

Reakcja Jady Pinkett Smith

Do tej pory w mediach można było zobaczyć jedynie wideo z momentu spoliczkowania komika na scenie. Nie było jednak wiadomo, jak na to zdarzenie zareagowała Jada. Po kilku dniach na TikToku pojawił się krótki film, nagrany przez osobę uczestniczącą w gali.

Uchwycono na nim reakcję żony Willa Smitha. Pinkett Smith wygląda na zaskoczoną, ale początkowo śmiała się z całego zajścia. Dopiero po chwili, gdy jej wzburzony mąż usiadł obok niej, spoważniała.

@305hoodhero Bet y’all ain’t see it from this Angle Watch Jada’s reaction!!! Staged or She just Psycho?  #fyp #foryoupage #staged #oscars #willsmith #chrisrock original sound - Big O

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobićPomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Waner Bros

Pozostałe wiadomości