Gwiazdy

Rafał Maślak świętuje roczek syna. Jakie przyjęcie wyprawił Maksymilianowi?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Syn Rafała Maślaka ma już roczek. Dumny tata opublikował na Instagramie zdjęcie z bajkowego przyjęcia Maksymiliana. Zachwyceni internauci składają małemu jubilatowi serdeczne życzenia. Zobaczcie, jaki miał wspaniały tort!

Rafał Maślak świętuje roczek swojego syna

Panująca epidemia i domowa kwarantanna nie przeszkodziła rodzicom Maksymiliana w zorganizowaniu bajecznych urodzin. Pojawiły się balony, piękne dekoracje i imponujący tort z pierwszą w życiu świeczką, którą zdmuchnął jubilat.

Wzrok syna Rafała i Kamili jest uroczy i zdradza zachwyt z przygotowanego przyjęcia. Urodziny Maksymiliana rodzina obchodziła w kameralnym gronie, ale jak widać na zdjęciach, zabawa była świetna.

„Sto lat Maksiu!”

Maksymilian od dnia przyjścia na świat zdobył serca fanów swojego ojca. Z okazji pierwszych urodzin pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami.

??? sto lat!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

- napisała Klaudia Halejcio.

Sto lat ❤️❤️❤️❤️

- życzy Paulina Krupińska.

Najlepszego ??? czas szybko leci!!

- zauważyła Kasia Dziurska.

Rafał i Kamila Maślak

Rafał i Kamila poznali się na planie zdjęciowym teledysku. Po 5 latach związku w sierpniu 2018 r. postanowili wziąć ślub. Wyprawili huczne wesele pod Warszawą, na które zaproszonych zostało ponad 200 osób. Niespełna 2 lata temu świat show-biznesu obiegła informacja o tym, że Rafał Maślak po raz pierwszy zostanie ojcem. Kamila postanowiła zrobić prezent ukochanemu i zdradziła mu płeć dziecka dopiero w dniu jego trzydziestych urodzin. Maksymilian przyszedł na świat 29 marca 2019 r., a małżeństwo świetnie sprawdza się w roli rodziców.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości