Gwiazdy

Kamila i Rafał Maślakowie o byciu rodzicami i początkach swojej miłości

Kamila i Rafał Maślakowie od pięciu miesięcy są rodzicami małego Maksymiliana. To nie koniec zmian w życiu Kamili i Rafała. Maślakowie budują dom. Na budowie spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Etap rodzicielstwo

Maksymilian Maślak przyszedł na świat pod koniec marca tego roku. Narodziny synka były dla małżeństwa wielką rewolucją w życiu.

Czuję się teraz spełniony. Mam taką swoją prawdziwą i kompletną rodzinę. Priorytety i cele się zmieniły. Coś, co się kiedyś wydawało ważne, teraz zupełnie przestało mieć znaczenie. Mam teraz ogromną motywację i super czas.

Kamila dodała:

To co teraz przeżywamy to jak wygrany los na loterii.

Synek pary jest grzecznym chłopcem. Czy małżeństwo myśli już o powiększeniu rodziny?

Budujemy dom, w którym będzie dużo miejsca. Będzie, gdzie biegać.

-zdradził tajemniczo Rafał.

Kamila i Rafał są zakochani w swoim maleńkim synku, jednak starają się znaleźć również czas na realizację swoich indywidualnych pasji i zainteresowań.

Kamila niedługo wybiera się razem z koleżankami na trzydniowy wyjazd na wyspę. A ja zostaję sam z małym.

>>>Zobacz też: Maślak, Mroczek i Kwaśniewski. Ojcowie na pełen etat. I dają radę!

Początki miłości

Kamila poznała Rafała zanim ten został Misterem Polski (Rafał zdobył ten tytuł w 2014roku). Po raz pierwszy spotkali się na castingu do kalendarza jednego z klubów zielonogórskich. Choć Rafał wywarł na Kamili spore wrażenie, wolała trzymać do modela dystans. To zaimponowało Rafałowi. Musiał o Kamilę zawalczyć. Maślak zabrał Kamilę na pierwszą randkę na obiad i do kina. Na początku ukrywali swój związek przed mediami.

Kamila poznała mnie jako zwykłego chłopaka. Myślę, że to scementowało nasze relacje. Moja kariera parła do przodu, a Kamila musiała to wszystko ukrywać. Oficjalnie musiałem być wolny, więc nawet nie mogliśmy razem się nigdzie pojawiać. Mieliśmy próbę przetrwania.

Kamila i Rafał pobrali się w sierpniu 2018 roku. W marcu 2019 na świat przyszedł ich pierworodny syn Maksymilian.


Zobacz film: Co słychać w świecie gwiazd? Źródło: Dzień dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0