Gwiazdy

Rafał Maślak wybrał bardzo oryginalne imię dla synka. Wiemy jakie!

Gwiazdy

Rafał Maślak wybrał bardzo oryginalne imię dla synka. Wiemy jakie!

Rafał Maślak zostanie ojcem! Kamila Maślak, jego żona, zdradziła mu płeć dziecka w dniu jego trzydziestych urodzin. Maślak będzie miał syna. Dlaczego czekał z tą wiadomością do swoich urodzin? Jak się czuje jako przyszły tata? Jakie wybrał imię dla swojego synka? 

Zobacz też: Kinga Korta pokazała twarz syna Graysona "Będzie mówił w trzech językach!"


Jak będzie miał na imię syn Rafała Maślaka?

Rafał Maślak, Mister Polski 2014, zdradził płeć dziecka za pośrednictwem zdjęcia na Instagramie. Okazuje się, że będzie miał syna. Maślak chciał poznać płeć dziecka, którego spodziewają się z Kamilą Maślak, w dniu swoich trzydziestych urodzin.

Kamila i Rafał Maślakowie zdecydowali, że ich syn będzie miał na imię... Maksymilan - poinformowało Party.pl.

Jak Rafał Maślak czuje się jako przyszły tata?

Maślak w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradził jak czuje się jako przyszły tata. Czy jest już gotowy na zmianę swojego życia związaną z dzieckiem, które lada dzień pojawi się na świecie?

Rafał Maślak od kilku lat jest w związku z Kamilą Maślak (jeszcze niedawno Kamilą Nicpoń). Po pięciu latach znajomości para zdecydowała się na ślub - para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w sierpniu 2018 roku. Uroczystość odbyła się w kościółku parafialnym w Kamienicy pod Warszawą. Potem goście przenieśli się do pałacu w Zdunowie. Na weselu wystąpił m.in. Mateusz Ziółko. 

Ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Rafał Maślak Mister Polski 2014 wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Kamilą Nicpoń. Uroczystość odbyła się pod Warszawą, ale miała iście hollywoodzki charakter. Miejsce ceremonii i datę udało im się utrzymać w tajemnicy przed mediami. Czy Kamila długo zastanawiała się nad wyborem sukni? Dlaczego miała aż trzy kreacje? Z nowożeńcami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Co sądzisz o tym artykule?
12
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.02.2019
sa
żenada...po co takie "wywiady"????