Gwiazdy

Jak dwie krople wody, czyli córki, które wyglądają dokładnie jak ich sławne matki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kaia Gerber i Cindy Crawford

Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni - ta maksyma doskonale pasuje do córki supermodelki Cindy Crawford i przedsiębiorcy, Rande'ego Gerbera. Kaia Gerbern skończyła 18 lat i jest niezwykle podobna do swojej mamy. Jakie inne córki przypominają swoje sławne rodzicielki? Zobaczcie!

Apple Martin

Córka aktorki, Gwyneth Paltrow i muzyka, Chrisa Martina przyszła na świat 14 maja 2004 roku. Nastolatka ma młodszego o dwa lata brata, Mosesa Martina. Rodzice obojga rozstali się w 2014 roku, ale utrzymują przyjazne relacje. Na wielu zdjęciach Apple i jej sławna mama wyglądają niemal identycznie.

Natalia Kukulska

Wokalistka urodziła się 3 marca 1976 roku i jest córką piosenkarki, Anny Jantar oraz kompozytora, Jarosława Kukulskiego. Gdy miała cztery lata, jej mama zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej. Ma przyrodniego brata Piotra Kukulskiego. Natalia jest kopią swojej mamy.

Rumer Willis

Najstarsza córka Demi Moore i Bruce'a Willisa urodziła się 16 sierpnia 1988 roku. Ma dwie siostry rodzone - Scout LaRue i Tallulahę Belle, a także dwie przyrodnie - Mabel Ray i Evelyn Penn. Rummer poszła w ślady rodziców i została aktorką. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1995 roku. Wystąpiła wówczas razem ze swoją matką w filmie "Koniec niewinności".

Liv Helen

Córka aktorki, Julianne Moore i reżysera Barta Freundlicha przyszła na świat 11 kwietnia 2002 roku. Po mamie odziedziczyła kolor włosów i oczu. W tym roku nastolatka ukończyła szkołę średnią, czym pochwaliła się na Instagramie jej mama.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co osiągnęła. Jest mądra, odważna i miła. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi w przyszłości. Kochamy Cię (...) ?❤️

- napisała w mediach społecznościowych, Julianne Moore.

Ava Elizabeth Phillippe

Ava urodziła się 9 września 1999 roku i jest owocem związku Reese Witherspoon i Ryana Phillippe. Ma dwóch młodszych braci - rodzonego, Deacona i przyrodniego, Tennessee. Ava na wspólnych zdjęciach ze swoją mamą wyglądają, jak dwie krople wody. Obie łączy też bardzo silna więź emocjonalna. Pod jednym ze zdjęć umieszczonych na Instagramie dziewczyna umieściła zdjęcie Reese, które opatrzyła następującym podpisem:

To jest wspaniała kobieta, która nauczyła mnie łaskawości, miłości, ambicji i ciężkiej pracy. Codziennie inspiruje mnie do życia z wdzięcznością za wszystko, co otrzymałam i współczuciem dla innych. Myślę o niej dzisiaj, to wszystko

Kaia Gerber

Urodziła się 3 września 2001 roku w Los Angeles i jest córką supermodelki, Cindy Crawford oraz przedsiębiorcy, Rande'ego Gerbera, ma starszego brata, Presleya. Kaia poszła w ślady mamy i została modelką. W zawodzie zadebiutowała w 2010 roku, ale dopiero w 2017 roku zaczęła występować na pokazach mody.

Lily-Rose Melody Depp

Lily to francusko-amerykańska aktorka i modelka. Jest córką Johnny'ego Deppa oraz Vanessy Paradis. Przyszła na świat 27 maja 1999 roku w Paryżu i od urodzenia była przedmiotem zainteresowania tabloidów i doniesień medialnych. Jako modelka zadebiutowała w 2015 roku na okładce australijskiego magazynu Oyster, a w roli aktorki - w 2014 roku w filmie "Kieł".

Vanessa Mensah

Nastolatka jest córką prezenterki telewizyjnej, Omeny Mensah. W tym roku ukończyła 18 lat, o czym poinformowała na Instagramie jej mama:

Dziś gdy moja córka kończy 18 lat wiem, że sobie poradzi, wiem, że jest mądra, wiem, że trudności i problemy życiowe będą po to, żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać, a ja zawsze będę obok, gdyby potrzebowała pomocy. 100 lat kochanie i spełnienia pięknych marzeń

Venessa jest prawdziwą pięknością i jest bardzo podobna do mamy.

Obejrzyjcie rozmowę z Omenaą Mensah i jej córką o łączącej je relacji i patchworkowej rodzinie.

>>> Zobacz także:

Zosia Zborowska pozuje w bikini i krytykuje swoją fryzurę. Fanka: "W takim basenie zawsze się dobrze wygląda"

Justyna Steczkowska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy: "Jak Halle Berry w Bondzie"

Polka o byciu sobowtórem Jennifer Lopez. "Może ktoś mnie zauważy i zobaczy w tym potencjał"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości