Gwiazdy

Iza Kuna szaleje topless na wakacjach. "Dopięłaś swego i pokazałaś światu gołą dupę"

Gwiazdy

Iza Kuna

Izabela Kuna ponownie wykazała się dystansem do samej siebie. W najnowszym wpisie na Instagramie gwiazda zapozowała bez biustonosza, w samym dole od bikini. Opis pod zdjęciem wyjątkowo rozbawił fanów.

Izabela Kuna nago

W listopadzie ubiegłego roku Izabela Kuna skończyła 50 lat. Gwiazda jest żywym dowodem na to, że wiek to tylko liczba. Nie dość, że nie widać po niej upływu lat, to w dodatku jej kariera nabrała jeszcze większego rozpędu, kiedy była już dojrzałą aktorką. Niedawno mogliśmy oglądać ją między innymi w serialu "Nieobecni", a także w czwartej części "Listów do M.".

Teraz gwiazda podzieliła się z fanami wspomnieniem z wakacji. Zdjęcie topless podbija sieć. Także tekst, który Kuna zamieściła z przymrużeniem oka, rozbawił internautów. Wszystko w odniesieniu do bohaterki jej najnowszej książki.

- "Isabele, ma belle! Dopięłaś swego i pokazałaś światu gołą dupę. Matka płakała całą noc i pierwszy raz odkąd się urodziłaś wypiła całą butelkę advocata. Babcia Aniela wypaliła doniczkę marihuany i krzyczała na balkonie 'Fuck memories, youth snd my sister Danuta'. Lutka zrobiła makaron z oliwą i butelką białego wina, a na koniec przyszła Danka i powiedziała, że jesteś starą raszplą i powinnaś zostać w oceanie straszyć orki. Babka Aniela rzuciła w nią kryształem z cukierkami z wódką, a Danka w nią kluczami od piwnicy. Potem podobno przyjechała policja, ale te wariatki włączyły Annę Jantar i śpiewały topless 'Będziesz mój'. Jeżeli zamierzacie mi zrobić siarę w Ameryce na moim ślubie, to nie przyjeżdżajcie. Tęsknię, świnio! Twoja siostra, Teresa" - czytamy w opisie.

Fani nie kryli ekscytacji na widok półnagiej aktorki. W komentarzach czytamy: "Uśmiałam się bardzo. Dzisiaj mam urodziny i dziękuję za taki prezent", "Jest Pani niezastąpiona ", Ale Ty jesteś zgrabna. Działasz na moją wyobraźnię ".

Książka Izabeli Kuny

Niedawno, dziewięć lat po premierze pierwszej powieści pióra popularnej aktorki, na księgarnianych półkach pojawiła się jej kontynuacja. "Klara jedzie na pogrzeb" to - jak mówi autorka - opowieść, w której "spotykają się wielkomiejskie troski i małomiasteczkowe szajby".

- Klara postarzała się dramatycznie, przeżyła kolejne nieudane związki, zawiodła się bardzo, ale wciąż ma przy sobie tych samych przyjaciół i wciąż bije się o miłość swojej matki - powiedziała niedawno w Dzień Dobry TVN Izabela Kuna o swojej bohaterce.

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o przyjaźni z aktorkami filmu "Lejdis": Staramy się wygospodarować czas, żeby spotkać się we cztery

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości