Gwiazdy

Iwona Węgrowska chwali się prezentem urodzinowym. "Maciek stanął na wysokości zadania"

Gwiazdy

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska poleciała ze swoim partnerem Maciejem do Dubaju. Zakochani mają teraz wyjątkowo dobry czas. Gwiazda podczas egzotycznych wakacji świętuje swoje 39. urodziny. I choć wszystko układa się jak w bajce, są ludzie, którym nie po drodze jest z jej szczęściem. Iwona Węgrowska opowiedziała o swoim życiu przed 40-stką w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Iwona Węgrowska na urodzinach w Dubaju

17 maja, czyli w dzień urodzin wokalistki, sieć obiegło tajemnicze nagranie z luksusowego apartamentu obstawionego kwiatami. Iwona pochwaliła się swoim fanom niespodzianką od ukochanego. Zresztą spójrzcie sami:

W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl piosenkarka wyjawiła, że przebywa teraz w Dubaju. Ukochany zrobił jej urodzinową niespodziankę i zabrał na wakacje.

- To nieprawdopodobne, co zrobił Maciuś! Do ostatniej chwili nie wiedziałam, gdzie jedziemy! Zawsze marzyłam, by pojechać do Dubaju, by zwiedzić to miejsce. I spełniło się moje marzenie - mówiła nam gwiazda.

- To moje ostatnie urodziny z "trójką" z przodu. Maciej stanął na wysokości zadania. Chociaż wie, że dla mnie miejsce ani pieniądze nie mają znaczenia i tylko on jest dla mnie ważny, to zrobił wszystko, by było jeszcze bardziej cudnie niż jest! Zaraz jedziemy na pustynię. Nie mogę się doczekać - dodała podekscytowana.

Iwona Węgrowska o kryzysach w związku

Iwona Węgrowska na początku swojej kariery była jedną z czołowych skandalistek w polskim show-biznesie. Kontrowersyjny wizerunek poszedł w odstawkę, kiedy weszła w poważny związek z Maciejem i na świecie pojawiła się jej córka - Lilka.

Wokalistka jest też jedną z najbardziej otwartych gwiazd. Chętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Także w jej mediach społecznościowych nie brakuje zwierzeń. Iwona niejednokrotnie informowała o kryzysach w miłości, rozstaniach i powrotach. Teraz zapytana o swój związek nie ma wątpliwości, że Maciej to ten na całe życie.

- Mimo że czasami bywało różnie między nami, dziś już wiem, że się docieraliśmy jak w każdym związku! Ja nie mogę bez niego żyć, taka jest prawda! Bardzo go kocham i byłam zawsze przy nim, kiedy nie zawsze było super. Bardzo do siebie pasujemy, chociaż jesteśmy niby różni, ale w głębi duszy tacy sami! Mamy piękną córkę. Marzę ciągle o drugim dziecku. Zobaczymy, czy Bóg da! Ale właśnie Lilii to moje największe szczęście. I najpiękniejszy prezent - mówiła wokalistka.

- Proszę wierzyć, że cudny jest ten wyjazd, ale dla mnie priorytety to rodzina, szczęście, miłość, facet taki jak Maciek, który nie zdradza i jest wierny. Jestem jego pewna. I chociaż są ludzie, którzy chcą to zniszczyć, jesteśmy na to przygotowani! - dodała.

Zobacz wideo:

Zobacz wideo: Iwona Węgrowska wraca do show-biznesu

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości