Gwiazdy

Iwona Węgrowska chwali się prezentem urodzinowym. "Maciek stanął na wysokości zadania"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Iwona Węgrowska poleciała ze swoim partnerem Maciejem do Dubaju. Zakochani mają teraz wyjątkowo dobry czas. Gwiazda podczas egzotycznych wakacji świętuje swoje 39. urodziny. I choć wszystko układa się jak w bajce, są ludzie, którym nie po drodze jest z jej szczęściem. Iwona Węgrowska opowiedziała o swoim życiu przed 40-stką w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Iwona Węgrowska na urodzinach w Dubaju

17 maja, czyli w dzień urodzin wokalistki, sieć obiegło tajemnicze nagranie z luksusowego apartamentu obstawionego kwiatami. Iwona pochwaliła się swoim fanom niespodzianką od ukochanego. Zresztą spójrzcie sami:

W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl piosenkarka wyjawiła, że przebywa teraz w Dubaju. Ukochany zrobił jej urodzinową niespodziankę i zabrał na wakacje.

- To nieprawdopodobne, co zrobił Maciuś! Do ostatniej chwili nie wiedziałam, gdzie jedziemy! Zawsze marzyłam, by pojechać do Dubaju, by zwiedzić to miejsce. I spełniło się moje marzenie - mówiła nam gwiazda.

- To moje ostatnie urodziny z "trójką" z przodu. Maciej stanął na wysokości zadania. Chociaż wie, że dla mnie miejsce ani pieniądze nie mają znaczenia i tylko on jest dla mnie ważny, to zrobił wszystko, by było jeszcze bardziej cudnie niż jest! Zaraz jedziemy na pustynię. Nie mogę się doczekać - dodała podekscytowana.

Iwona Węgrowska o kryzysach w związku

Iwona Węgrowska na początku swojej kariery była jedną z czołowych skandalistek w polskim show-biznesie. Kontrowersyjny wizerunek poszedł w odstawkę, kiedy weszła w poważny związek z Maciejem i na świecie pojawiła się jej córka - Lilka.

Wokalistka jest też jedną z najbardziej otwartych gwiazd. Chętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Także w jej mediach społecznościowych nie brakuje zwierzeń. Iwona niejednokrotnie informowała o kryzysach w miłości, rozstaniach i powrotach. Teraz zapytana o swój związek nie ma wątpliwości, że Maciej to ten na całe życie.

- Mimo że czasami bywało różnie między nami, dziś już wiem, że się docieraliśmy jak w każdym związku! Ja nie mogę bez niego żyć, taka jest prawda! Bardzo go kocham i byłam zawsze przy nim, kiedy nie zawsze było super. Bardzo do siebie pasujemy, chociaż jesteśmy niby różni, ale w głębi duszy tacy sami! Mamy piękną córkę. Marzę ciągle o drugim dziecku. Zobaczymy, czy Bóg da! Ale właśnie Lilii to moje największe szczęście. I najpiękniejszy prezent - mówiła wokalistka.

- Proszę wierzyć, że cudny jest ten wyjazd, ale dla mnie priorytety to rodzina, szczęście, miłość, facet taki jak Maciek, który nie zdradza i jest wierny. Jestem jego pewna. I chociaż są ludzie, którzy chcą to zniszczyć, jesteśmy na to przygotowani! - dodała.

Zobacz wideo:

Zobacz wideo: Iwona Węgrowska wraca do show-biznesu

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości