Gwiazdy

Z Hollywood do „Ameryka Express“, czyli szalone życie Iwony Benjamin

Gwiazdy

Aktualizacja:

Już 4 marca zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji "Ameryka Express". W programie bierze udział osiem par. Jedną z nich tworzą Iwona Benjamin i jej mąż Reggie. Jak z Hollywood trafili do „Ameryki Express“? O swoich przygodach opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

Jak para wspomina udział w "Ameryka Express"?

Iwona Benjamin jest jedną z najbardziej oryginalnych Polek w Los Angeles, a jej pupile - Toby and Pucci - to gwiazdy show-biznesu. Pokazują się na czerwonych dywanach, mają swoje konto na Instagramie i menadżera. Jak amerykańska gwiazda poradziła sobie z mężem na survivalowej wyprawie po Stanach Zjednoczonych?

Dla Iwony "Ameryka Express" było najtrudniejszym show w życiu. Ciężkie zadania, zmienne warunki pogodowe i brak sterylnych warunków stanowiły niej ogromne wyzwanie. Dużym problemem była także rozłąka z psami, których nie mogła ze sobą zabrać.

Ja nie lubię spać w obcych miejscach, ja lubię spać w domu. Nie lubię też pytać się i prosić, czy mogę spać u obcych ludzi. To było bardzo trudne

– przyznała Iwona Benjamin.

Gdyby mogli z mężem jeszcze podjąć decyzję o udziale w programie, nigdy by się na to nie zgodzili.

To było bardzo dobre doświadczenie, ale nigdy w życiu nie zrobiłabym tego ponownie

- podkreśliła żona Hollywood.

Nawiązywanie nowych znajomości nie było dla niej trudnym zadaniem. Iwona zdradziła, że wszyscy byli bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Uczestnicy „Ameryki Express“ nie czuli między sobą rywalizacji, próbowali sobie wzajemnie pomagać.

Poznaliśmy wiele osób. Kiedy nie mieliśmy pieniędzy, ludzie wozili nas wszędzie. Wśród uczestników nikt się nie bił, wszyscy sobie pomagali

Piosenka na cześć programu

Podczas przygód, jakie para przeżywała w programie, zdarzały się wolne chwile. Reggie wykorzystywał je na wyrzucenie z siebie nagromadzonych emocji. W ten sposób powstała piosenka „Survivor“ . Przewijające się w niej słowo przypomina parze o wyzwaniach, przed jakimi stanęli w programie. W utworze usłyszymy nie tylko wokalistę, ale także jego żonę.

„Survivor“ - kiedy premiera

Czy będzie to kolejny przebój na miarę „Ride“, który znalazł się w pierwszej trójce na listach przebojów w ponad 30 krajach? O tym przekonamy się podczas premiery, która odbędzie się już 1 marca.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości