Za co widzowie kochają Dzień Dobry TVN? Jedna odpowiedź dominowała

Co słychać w show-biznesie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN gości na ekranach od 2005 roku. Przez ten czas program zdobył wierne grono widzów, którzy rozpoczynają poranki w towarzystwie ulubionych prowadzących. Mateusz Hładki sprawdził, która para cieszy się największą sympatią.

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Sukces porannego programu stacji TVN to przede wszystkim ludzie. Z jednej strony są to prowadzący, z drugiej zapraszani goście, którzy, poruszając różnorodne tematy, sprawiają, że Dzień Dobry TVN może pochwalić się niebanalnym doborem tematów i nietuzinkowymi rozmowami, które odbyły się w studiu. Na instagramowym profilu programu pojawiło się pytanie, za co widzowie cenią w Dzień Dobry TVN.

- Przede wszystkim widzowie lubią program za Dorotę i Marcina - powiedział Mateusz Hładki. - Tych komentarzy było najwięcej: za super prowadzących. Żeby nie było, pojawiły się tez inne nazwiska: m.in. Gosi i Filipa, Bartka Jędrzejaka - wyliczał.

Marcin Prokop postanowił podziękować w imieniu całego zespołu redakcyjnego.

- Bardzo nam miło, aczkolwiek powiemy, zgodnie z prawdą, że jesteśmy drużyną - przyznał prowadzący. - Jest nas tutaj dostatek i wszyscy gramy do tej samej bramki - zaznaczył.

Dorota Wellman i Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN

Uwielbiana przez widzów para prowadzących dołączyła do programu w 2007 roku i od tego czasu cieszy się nieustającą sympatią fanów. Obecnie oprócz Doroty i Marcina widzowie Dzień Dobry TVN mogą rozpoczynać poranki w towarzystwie Anny Kalczyńskiej-Maciejowskiej i Andrzeja Sołtysika, Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Damiana Michałowskiego, Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starako oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dominika Koszowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości