Dorota Wellman i Marcin Prokop

  Dorota Wellman i Marcin Prokop

  Marcin Prokop słynie z doskonałego poczucia humoru, dzięki któremu zaskarbił sobie sympatię wielu osób. Razem z Dorotą Wellman od ponad 13 lat tworzy zgrany telewizyjny duet w Dzień Dobry TVN. Widzowie chętnie śledzą ich poczynania na antenie, ale z zaciekawieniem przyglądają się także profilom swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. Tym razem para prowadzących zaskoczyła ich zabawnym zdjęciem w oknie.

  Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili wyrzeźbić swoje maślane baranki! Zobaczcie jak "wystrugać świątecznego baranka". Czym charakteryzuje się baranek z obrony terytorialnej? Które dzieło bardziej przypadło Wam do gustu - "skudłacony" baranek w wersji Doroty, czy "artystyczny" wg Marcina?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Anna Lewandowska w bardzo kobiecej rozmowie o kobietach - jak wspiera swoje fanki i z jakimi najcięższymi wyzwaniami musiała się zmierzyć ona sama? W programie także: czym tak naprawdę oddychają przedszkolaki? - raport powietrza w polskich placówkach. A potem: kłopotliwi rodzice, czyli jak wygórowane ambicje dorosłych wywołują stres u dzieci i ich nauczycieli? Następnie: znana, tania, o niezliczonej liczbie zastosowań - do czego możemy używać wazeliny? A potem: niechciany bagaż na całe życie - z czym muszą mierzyć się dorosłe dzieci alkoholików. Startujemy o 8.00.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: smsy sprzed 100 lat, czyli czar miłosnych wyznań zaklętych w pocztówkach - czy dawniej ludzie byli bardziej romantyczni? O tym: Katarzyna Pakosińska, Agata Passent i Tomasz Raczek. W programie także: Justin Nnorom - piłkarski talent, Nigeryjczyk z pochodzenia, Polak z serca. Oprócz tego: golec piaskowy - gryzoń, który odkrył tajemnicę długowieczności! Dzień Dobry TVN już jutro od 8:00. To będzie dobry dzień. Zapraszamy!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: 10. edycja Kobiety na krańcu świata i 10. urodziny jej córeczki - Martyna Wojciechowska o tym, jak program zmienił jej życie. Oprócz tego: Sasza - pies, który lata samolotami i chyba woli to bardziej niż jego właściciel. Następnie: kiedyś 16, a teraz 3 - tyle na 100 hektarów przypada w Polsce zajęcy - Dorota Wellman u pary, która je hoduje i wypuszcza do lasu, aby przyszłe pokolenia nie musiały oglądać ich w zoo. A także maksimum piękna na metr kwadratowy, czyli zgrupowanie kandydatek do tytułu Miss Polonia. Bądźcie z nami jutro!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN czekają na Was najlepsi z najlepszych: Ostaszewska, Woronowicz, Zakościelny oraz Stenka o roli w "Diagnozie", która przyprawia ją o dreszcze. W programie także: zanim rok szkolny rozpocznie się na dobre, doradzamy rodzicom, co zrobić, aby nie przesadzić z wywieraniem presji i motywowaniem własnych dzieci. Oprócz tego: dla tych, którzy po wakacjach bujają jeszcze głową w chmurach - spotkanie z Polką, która jest Mistrzynią Świata w lotach balonem. Bądźcie z nami jutro o 8.00!

  W piątek w Dzień Dobry TVN Anja Rubik. Modelka opowie, co jest dla niej ważne. W programie także trochę luksusu i kobiety, które kochają życie. Katarzyna Figura i Agnieszka Woźniak-Starak o chwilach, które pielęgnują przez cały rok. Oprócz tego zdradzimy kulisy działania świątecznej opieki medycznej. Bądźcie z nami!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: kosztowne wakacje bez gwarancji pogody - dlaczego urlop w Polsce wciąż jest droższy niż ten za granicą? W programie także: najstarszy stażem członek reprezentacji, który nie przejmuje się swoją formą - zaglądamy do „garnków” kucharza piłkarskiej kadry. Oprócz tego: czy nadmierne olejowanie może być niebezpieczne, oraz coś co dotyka nie tylko kobiety - czyli jak molestowanie przeżywają mężczyźni? „Dzień Dobry TVN jutro o 8:00.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: wspólnym zdjęciem rozpęta burzę w Internecie. Magda Gessler u nas po raz pierwszy w telewizji z synem Tadeuszem - czego nie wiemy o jednym z najważniejszych mężczyzn w jej życiu? Oprócz tego: Polak w podróży i jego siedem wakacyjnych grzechów głównych. A potem: tradycyjna, podkreślająca figurę, a może pasująca do spodni. Mistrz krawiectwa doradzi czym się kierować w doborze męskiej koszuli. Bądźcie z nami w czwartek od 8:00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: do twarzy mu z piłką nożną oraz w eleganckich stylizacjach - Grzegorz Krychowiak o nowych wyzwaniach w swoim życiu. W programie także: Dorota Wellman i Marcin Prokop w roli swatów. Oprócz tego: maksymalny wynik przy minimalnej ingerencji - wszystko o operacji kręgosłupa, która pomaga przy chorobie dyskowej. Następnie: przedłuża życie nie na miesiąc, ale na lata - tylko u nas cicha bohaterka, koordynatorka przeszczepów. Bądźcie z nami o 8.00.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN zaczynamy na warszawskiej Pradze. Dlaczego tamtejsze wrony zaczepiają ludzi i inne zwierzęta? Oprócz tego najlepszy sposób na gładkie nogi, czyli depilacja nie tylko dla kobiet. Porozmawiamy również o gotowych daniach - żywieniowej drodze na skróty. W programie także najseksowniejsza babcia na świecie. Czy zdradzi nam swój sekret?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: zapala ludzi do ćwiczeń i do życia z uśmiechem - skąd się biorą takie pozytywne gwiazdy jak Qczaj? W programie także: z ziemi Włoskiej do Polski - o dolce vita w Trójmieście Andrea Anastasi - były selekcjoner polskiej reprezentacji siatkarzy. Oprócz tego: co się kryje za tajemniczym słowem decluttering i dlaczego ludzie potrzebują, żeby ktoś odgracił im dom? A na koniec czterech fajnych chłopaków, którzy rozgrzali ostatnio internet do czerwoności - na naszej scenie 4 Dreamers. Czekamy na Was o 8.00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: kłótnia o podział majątku? Czasem więcej emocji wzbudza spór o psa czy korektę biustu byłej partnerki - sędzia Anna Maria Wesołowska o najbardziej absurdalnych negocjacjach w sprawach rozwodowych. Następnie: Polak, który w trakcie sesji zdjęciowych reżyseruje między innymi Tides Winton czy Victorię Beckham - kim jest Pat Bogusławski i jak mu się udało zaistnieć w światowym show-biznesie? Oprócz tego: jak z hobby zbierania starych mebli uczynić sposób na życie i oryginalne mieszkanie? A także: czy na charakter psa wpływa jego rasa? Jaki czworonóg jest najlepszy, aby mógł dorastać z naszymi dziećmi?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: dane osobowe i dowód osobisty warty 50 tys. zł. - taką kwotę pożyczki, a nawet więcej można wyłudzić na skradziony dokument - jak tego uniknąć? W programie również: kwiaty, owoce, korzenie - jakie skarby natury można kisić i dlaczego naprawdę warto? W programie także doradzamy: jak kształtować siły i odporność psychiczną najmłodszych? Sprawdzamy, czy Polska to kraj dla ludzi, którzy chcą się przekwalifikować. A potem historia jak z bajki - Jeffrey Kendall, którego ciężka choroba mamy zmotywowała do niezwykłej przemiany w księcia z Disneya. Startujemy o 8.00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN sprawdzimy, dlaczego Bartosz Opania zdecydował się na kurs wojenny. Rozpoczął się sezon przyjęć pod chmurką. Dowiemy się, jak udekorować stół. W programie także zdradzimy wszystkie wady znaków zodiaku. Zapraszamy przed telewizory!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: raj i jednocześnie jeden z najbiedniejszych krajów w Afryce - Jakub Kucner i Basia Pasek - dlaczego Gambia skradła im serca? W programie także: Adam Chowański i wystrzałowa metamorfoza młodej mamy na jej ślubne poprawiny. Oprócz tego: słońce w naszych okularach - jaki model jest najmodniejszy tej wiosny? A także o czterdziestce z humorem - Tomasz Jachimek, Rafał Rutkowski i subiektywny portret współczesnego mężczyzny. Bądźcie z nami o 8.00.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: kiedyś po mistrzowsku wylądował tu kapitan Wrona, teraz fruwa tu Wronisława - Dorota Wellman łapie wronę, która rządzi lotniskiem w Warszawie. Oprócz tego: zaatakowana kwasem przez stalkera Katarzyna Dacyszyn dziś wraca do zdrowia i normalności - u nas z trenerką krav magi, która jej w tym pomogła. A także: unikatowe, oryginalne i za grosze - historia kobiet, które uzależniły się od polowań na ubrania w lumpeksach. W programie także: niesłusznie skazany Tomasz Komenda w rozmowie z dziennikarzem Grzegorzem Głuszakiem Startujemy o 8.00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: urocza u dzieci, niekoniecznie u dorosłych - Filip Chajzer sprawdza, jak odchudzić pulchną twarz. Następnie: naukowcy dowiedzieli się, jak wskrzesić mamuta, a my sprawdzamy, czy to możliwe w praktyce. Oprócz tego: ślub, który będą pamiętać do końca życia - para z Rybnika, którą podczas uroczystości zaatakował nożownik. A na koniec prosto z Norwegii: energia młodości w podwójnym wydaniu - Marcus i Martinus - bracia bliźniacy, których pokochały nastolatki z całej Europy.

  W piątek w Dzień Dobry TVN jedyna taka orkiestra i jedyny taki dyrygent - Jurek Owsiak podsumuje tegoroczny 26 finał. Następnie: Alice Merton - gwiazda z milionem odsłon w sieci, która nie wydała żadnej płyty. Oprócz tego: Lady Pink - celebrytka z Hollywood, która patrzy na wszystko przez różowe okulary - dlaczego potrzebujemy w życiu kolorów? A także wyjątkowa okazja dla fanów Paranienormalnych - dowiecie się, jak zostać komikiem w ich zespole. Bądźcie z nami o 8.00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN w Dniu Kobiet: trenerka wszystkich Polek - Ewa Chodakowska wraz ze swoimi fankami, a wśród nich mama ośmiorga dzieci. Następnie sprawdzamy, dlaczego oszczędność to drugie imię płci pięknej? Czy to prawda, że panie są lepsze w zarządzaniu domową kasą? Oprócz tego: Dorota Wellman za sterami samolotu o największym odlocie w życiu. A na koniec męska twarz naszej koncertowej sceny - specjalnie dla wszystkich kobiet De Mono z Kościkiewiczem i Chojnackim. Bądźcie z nami jutro o 8.00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN prosto z Los Angeles - Kinga Rusin! Na gorąco po ogłoszeniu oscarowych zwycięzców. Następnie: być jak Anna Lewandowska - u nas o projekcie, który połączy ją i fanów. Oprócz tego: pieniądze, których nie można sfałszować, czyli: wszystko o kopalni Bitcoinów. A na koniec: historia i piękne stroje, czyli: polskie dzieje przez pryzmat mody. Na naszych kanapach Karolina Żebrowska - autorka filmu, który ma miliony odsłon w sieci. Bądźcie z nami o 8.00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN zaczynamy z nową energią - Daniel Kuczaj, Adam Chowański, Marta Gąska, Aneta Łańcuchowska, Piotr Wojtasik, Witek Szabłowski - w naszym studiu nowe twarze, które wiosną będą inspirować i doradzać. W programie także astrolog Merkurja ujawni, co nasz czeka w Nowym chińskim Roku Psa. A potem nietypowe rozwiązanie problemów rodzinnych, kłopotów w biznesie, czy odkrycie zdrady - dlaczego zamiast ze sobą rozmawiać szukamy pomocy u prywatnego detektywa? Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: różne oblicza miłości, czyli seksting - pikantne fotki zamiast czułych słówek. Co się dzieje z takimi zdjęciami, gdy związek się rozpada? W programie także: romantyczna twarz Ashtona Kutchera. Następnie: stonowane szarości i naturalne dodatki, czyli jak zaprojektować sobie modną łazienkę. A potem: kobieta, która w wannie przygotowuje się do sportowych zawodów. Spotkamy się z Polką, która pobiła rekord świata w pływaniu w lodowatej wodzie. Bądźcie z nami o 8.00!

  W środę w Dzień Dobry TVN: Wojciech Piotr Onak - polski reżyser i projektant, który pracował m.in. z Björk i Vivienne Westwood. Dlaczego porzucił życie w Londynie i zamieszkał w lesie na odludziu? W programie także znak naszych czasów, czyli wszystko o epidemii perfekcjonizmu. Następnie: skuteczny sposób na czysty dom, czyli wszystko o czyszczeniu parą oraz praktyczne sposoby na szczupły wygląd. Pokażemy wzory, które optycznie ujmują kilogramów. Bądźcie z nami o 8.00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN zdarzy się niemożliwe! W jednym studiu na żywo artyści światowej sławy: muzyk wszech czasów Sting oraz Shaggy. Opowiedzą o swoim zaskakującym duecie w rytmie karaibskich klimatów. A na naszej scenie: mistrzyni nastroju charyzmatyczna Jessie Ware. Nie możecie tego przegapić! To się zdarza raz na 100 lat. Startujemy o 8.00. Będzie się działo! :)

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer sprawdzi, czy mocny makijaż uwielbiany przez niektóre kobiety, kręci też mężczyzn. Zajrzymy także za kulisy Balu Dziennikarzy oraz zastanowimy się nad tym, jak mówić, by dzieci nas słuchały. Zapraszamy!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: porozmawiamy z bliskimi misjonarki Heleny Kmieć, która rok temu została zamordowana w Boliwii. W programie także dowiemy się kto i za ile wylicytował w licytacji WOŚP Poloneza Filipa Chajzera. Poznamy także historię małej Zosi, która walczy o sprawność nóżek. Na koniec programu porozmawiamy z aktorami "Na Wspólnej". Serial świętuje swoje 15-lecie. Zapraszamy!

  W środę w Dzień Dobry TVN Paulina Biernat nauczy nas najmodniejszych tanecznych kroków. Doczepiane włosy - czy można od nich wyłysieć? Okrzyknięta najseksowniejszą kobietą polskiego Internetu - Weronika Bielik - u nas o rozstaniu z mężem i planach na przyszłość. W programie także: Rafał Bryndal szczerze o swoim kartoflanym nosie. Jak udało mu się wyleczyć ten defekt? Bądźcie z nami od 8:00!