Gwiazdy

"Hotel Paradise 3" tym razem nie na Bali. Klaudia El Dursi jest już na planie show: "Trzymajcie za mnie kciuki"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Programy typu reality show przeżywają ostatnio drugą młodość. Nie powinno więc nikogo dziwić, że "Hotel Paradise" doczekał się trzeciego sezonu. Prowadząca Klaudia El Dursi jest już na planie zdjęciowym. Jak zdradziła, tym razem single nie będą szukali miłości na wyspie Bali.

Zmiany w "Hotel Paradise"

Udział w programie "Top Model" okazał się dla Klaudii El Dursi trampoliną do wymarzonej kariery w show-biznesie. Co prawda nie wygrała show, ale branża rozrywkowa szybko się o nią upomniała. Gwiazda spełnia się jako prowadząca "Hotel Paraidse". Pierwsze dwa sezony były kręcone na indonezyjskiej wyspie Bali. Nowe odcinki powstają jednak w zupełnie innej lokalizacji.

Na instagramowym profilu Klaudii El Dursi pojawiło się zdjęcie z planu zdjęciowego trzeciego sezonu "Hotel Paradise". Program powstaje na Zanzibarze. Ten kierunek cieszy się ostatnio dużą popularnością wśród celebrytów. Na wyspie wypoczywały między innymi Julia Wieniawa, Natalia Kukulska i Barbara Kurdej-Szatan.

Klaudia El Dursi po raz trzeci poprowadzi "Hotel Paradise"

Jak dowiadujemy się z wpisu El Dursi, nagrania potrwają do wiosny.

- Rozpoczynam moją 4-miesięczną przygodę. Ekscytacja, lęk, radość, obawy i cała masa skrajnych emocji mi towarzyszy, ale wierzę, że dam radę i będzie cudownie. Trzymajcie za mnie kciuki - podpisała zdjęcie z rajskiej plaży.

Wierni fani randkowego show z miejsca zaczęli pisać w komentarzach pod postem El Dursi, że już nie mogą się doczekać, aż poznają uczestników kolejnej edycji. Póki co muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Oficjalna data premiery 3. sezonu "Hotelu Paradise" nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Klaudia El Dursi na wyspie Bali: "To super praca"

>>> Zobacz także:

"Nie mogę się doczekać!" Chris z "Hotelu Paradise" zostanie ojcem. Jak na tę wieść zareagowała jego była partnerka Marietta?

Córka i tata zakochani. Oliwia i Jarosław Bieniukowie pokazali swoich partnerów na rodzinnym zdjęciu

Kim jest żona Kamila Stocha? Ewa Bilan-Stoch prowadzi kilka biznesów. To dzięki wyjątkowej pasji poznała swojego męża

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości