Gwiazdy

Gregorian Grace w świątecznej odsłonie. "Będziemy nie tylko śpiewać, ale również tańczyć"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Agata Zjawińska
Niezwykła trasa koncertowa Gregorian Grace
Niezwykła trasa koncertowa Gregorian GraceDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Miłośnicy formacji Gregorian Grace mają powody do radości. Grupa utalentowanych chórzystów wróciła z europejskiej trasy koncertowej, by zaskoczyć rodzimą publiczność świątecznym repertuarem. W Dzień Dobry TVN z artystami rozmawiała reporterka Agata Zjawińska.

Gregorian Grace w świątecznej odsłonie

Artyści zasilający szeregi grupy Gregorian Grace nie ustają w poszukiwaniu muzycznych wyzwań. Po serii zagranicznych koncertów przyszła pora na świąteczne występy przed polską publicznością. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników zespołu.

- Będzie się działo dużo na scenie. Będziemy nie tylko śpiewać, ale również tańczyć. Nawet pojawi się niespodzianka - Święty Mikołaj - zdradziła jedna z chórzystek, Ewelina.

Gregorian Grace - koncerty w Polsce

Formacja Gregorian Grace nieraz zaskoczyła fanów wyjątkowym brzmieniem. W trakcie świątecznych koncertów także będzie można posłuchać zapadających w pamięć utworów. Artyści mają za sobą wiele prób, a co za tym idzie są świetnie przygotowani do zaprezentowania przed publicznością starannie dobranego repertuaru.

- Robimy tak, żeby przekonać widzów i naszych słuchaczy do tego, żeby zanurzyli się w oryginalną muzykę średniowieczną - pod przykrywką muzyki popowej, rockowej, bluesa (...). Wplatamy tam oryginalny chorał w formie a cappella. Bez żadnych instrumentów, delikatny, łagodny - wyjaśnił rozmówca Agaty Zjawińskiej, Michał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Agata Zjawińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości