chór

  chór

  Płocki chór Vox Singers znajduje się na liście najlepszych chórów świata! Niedawno, zdobyli dwa złote medale na najbardziej prestiżowym konkursie chóralnym w Kalifornii. Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na spotkanie z "amatorami", którzy odnoszą światowe sukcesy, a także zaprosiliśmy ich do naszego studia, by swoim śpiewem uświetnili dzisiejszy pokaz świątecznych sweterków!

  Wczoraj na wrocławskim rynku odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego. Wydarzenie uświetnił koncert kilkunastu chórów akademickich. Robi wrażenie, prawda? :)

  Oto, jak powiedział Marcin Prokop, dobra zmiana: dzieci z chóru Warsztatowej Akademii Musicalowej. Niektórzy mogą je kojarzyć z filmu "Planeta Singli", w której zaśpiewały utwór Marka Grechuty: „Dni, których jeszcze nie znamy”. Tę samą piosenkę zaprezentowały na scenie Dzień Dobry TVN.

  W kawiarence Dzień Dobry TVN muzycy Sound'n'Grace rozmawiali na czacie ze swoimi fanami. O co pytali ich widzowie? Kto z nich dostał ofertę matrymornialną? Z ilu muzyków składa się zespół? Jak trafili na siebie mimo różnego pochodzenia i miejsc zamieszkania?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound'N'Grace, znany z przeboju Mroza "Nic do stracenia". U nas zaprezentował utwór "Dach", który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  The Voices to chór rozrywkowy i finaliści 3. edycji programu "X Factor". Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Nowy początek". Podoba się Wam?

  Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale my już poczuliśmy świąteczny klimat, dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dzieci ze szkoły podstawowej w Pucku, by zaśpiewały kolędę. Jak Wam się podoba ich wersja kolędy „Przybieżeli do Betlejem”?

  Na naszej scenie wystąpił chór Sound'n'Grace, a wraz z nimi Dorota Wellman i Marcin Prokop. Już jutro, czyli 16 marca 2012, wystąpią w Palladium! To będzie ich pierwszy duży koncert od czasu występu w programie "Mam talent". W Dzień Dobry TVN zdradzili, że pracują nad swoim autorskim repertuarem i planują wydanie płyty.

  Są niezwykle utalentowani, o czym mogliśmy się przekonać podczas ich występów w czwartej edycji programu „Mam Talent”. Choć nie wygrali nagrody głównej, z pewnością zrobią karierę. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound’n Grace. Przekonajcie się, na co ich stać!

  Znany na całym świecie chór męski po raz kolejny odwiedził Polskę Już 4 października Chór Aleksandrowa rozpocznie swoją trasę koncertową po Polsce i zagra w 21 miastach. Przed studiem Dzień Dobry TVN chór dał prawdziwy popis swoich możliwości.