Gwiazdy

Sara James dostała drugą szansę. Znów wystąpi w amerykańskim "Mam Talent!"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
Pudelek.pl
Sara James

Sara James została doceniona w USA. 14-latkę, która wystąpiła w amerykańskiej edycji "Mam Talent!" ponownie zaproszono do popularnego programu. Tym razem pojawi się na scenie u boku najlepszych uczestników formatu. Czy tym razem Sara James ma szansę na wygraną?

Sara James podbiła serca Amerykanów

Sara James pojawiła się w amerykańskim "Mam Talent!" ponad pół roku temu. 14-latka wówczas zachwyciła publiczność wykonując piosenkę pod tytułem "Lovely" z repertuaru Billie Eilish. Wzruszający występ tak spodobał się Simonowi Cowellowi, że menadżer gwiazd użył "złotego przysku" i tym samym awansował nastolatkę do półfinału show. Nagranie z przesłuchania Sary odtworzono na serwisie YoutTube ponad 21 mln razy.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

W wielkim finale amerykańskiego "Mam Talent!" Sara zaśpiewała piosenkę "Let's Get It Started" w duecie z grupą Black Eyed Peas, co choć było wielkim sukcesem - niestety nie zagwarantowało 14-latce wygranej.

Druga szansa Sary James w "Mam Talent!"

Choć nastoletnia wokalistka nie wygrała talent show, to jej amerykański sen jeszcze się nie skończył. Nadawca stacji NBC niedawno ujawnił, że wkrótce ponownie wyemituje "America's Got Talent" w wersji "All Stars". Jest to program, w którym wystąpi 60-ciu najlepszych z najlepszych uczestników poprzednich sezonów. Do rywalizacji staną zarówno osoby, które pojawiły się w poprzednich edycjach talent show, jak i w wersjach zagranicznych. Sara James pojawi się na scenie obok uczestników z m.in. Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, czy Kanady.

Pierwszy odcinek prezentujący najbardziej utalentowanych uczestników ma zostać wyemitowany na początku 2023 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości