Gwiazdy

"Przeciwieństwa się przyciągają". Jak wygląda codzienne życie Kasi i Jędrka z "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Izabela Kaczyńska
Małżeństwo spod samiuśkich Tatr
Małżeństwo spod samiuśkich Tatr
wideo 2/4

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Charyzmatyczni małżonkowie dbają o to, by miłośnicy popularnego show nie mogli narzekać na nudę. W Dzień Dobry TVN ulubieńcy widzów opowiedzieli o swoim związku, rodzicielstwie i wyzwaniach dnia codziennego.

Kasia i Jędrek Gąsienicowie - para na ekranie i w życiu

Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie dali się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżonkowie, którzy z humorem komentują na antenie TTV wybrane programy telewizyjne, błyskawicznie zyskali oddaną rzeszę fanów. Wszystko to za sprawą pogodnego usposobienia i pozytywnego nastawienia do życia.

- To jest taka odskocznia od tego wszystkiego, co robimy na co dzień. Siadamy na kanapie i sobie oglądamy telewizję i po prostu mówimy głośno to, co każdy chciałby powiedzieć - oceniła Kasia Gąsienica, jednocześnie podkreślając, że na co dzień jest przede wszystkim szczęśliwą mamą i żoną, która nie tylko opiekuje się domem, ale też z sukcesami spełnia się na płaszczyźnie zawodowej.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

- Mamy dwójkę dzieci, mamy szkoły, mamy swoje prace - mówiła mieszkanka Podhala.

Kasia i Jędrek Gąsienicowie o życiu codziennym

Małżonkowie często podkreślają, jak wiele znaczy dla nich przynależność do góralskiej społeczności i idąca z nią w parze kultura ludowa. Katarzyna Gąsienica chętnie wykorzystuje motywy folklorystyczne w swoich stylizacjach. Posługuje się nimi także w pracy zawodowej, projektując nieprzeciętne ubrania i akcesoria dla kobiet.

- Ja się w 100% łączę z tym regionem i uwielbiam folklor podhalański. Wszystkie te wzory, wszystkie te kwiaty, ja to przemycam w modzie codziennej i naprawdę szanuję rękodzieło - wyjaśniła gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Zapewniła też, że nie lada satysfakcję sprawia jej łączenie charakterystycznych góralskich motywów ze współczesnymi składnikami stylu. - Potrafię założyć tradycyjny góralski gorset do podartych jeansów i pójść tak na imprezę - zdradziła.

Andrzej Gąsienica, który wychował się w rodzinie z wielopokoleniowymi tradycjami, także nie kryje swojej wielkiej miłości do gór i podhalańskich zwyczajów.

- Pochodzę z najstarszego rodu góralskiego, czyli od Gąsieniców i mam taką ciekawostkę. Mój pradziadek był jednym z wielu, który wynosił między innymi krzyż na Giewont. Czuję, że to jest moje miejsce na ziemi - wyjawił dumny mieszkaniec Zakopanego.

Przywiązanie do ojczystego rejonu i urzekających górskich widoków nie przeszkadza bohaterowi programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w nieustannym dążeniu do czerpania radości z podróży. Katarzyna Gąsienica nie podziela pasji męża, jednak chętnie towarzyszy mu w zagranicznych wypadach. Małżonkowie wyraźnie różnią się temperamentem, ale oboje uznają to za cenne spoiwo związku.

- Przeciwieństwa się przyciągają i my jesteśmy stuprocentowym tego poświadczeniem - podsumowała Kasia Gąsienica.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Izabela Kaczyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości