Gwiazdy

Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu. Przypomniała jej siostra. "KAŻDY DZIEŃ jest dla nas okazją do celebracji"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Wiadomości z show-biznesu

Ewa Chodakowska od lat jest w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Osiem lat temu para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Jednak post dotyczący rocznicy ślubu pojawił się na profilu gwiazdy z lekkim poślizgiem. Jak przyznała trenerka, o tym ważnym wydarzeniu przypomniała jej siostra. Przy okazji Ewa wyznała, dlaczego nie celebruje wraz z mężem tego typu rocznic. 

Ewa Chodakowska obchodzi z mężem 8. rocznicę ślubu

Niedawno, Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis świętowali 8. rocznicę ślubu. Z tej okazji na Instagramie trenerki pojawiły się zdjęcia pary, w tym także fotografia z ceremonii ślubnej. Jednak, jak czytamy w poście, gwiazda nie przywiązuje się do dat, czego dowodem jest fakt, że o rocznicy ślubu przypomniała jej… siostra.

- Wczoraj minęło 8 lat, odkąd powiedzieliśmy sobie: FOREVER TAK. Klasycznie zapomnieliśmy, czego dowodem jest drugi slajd... DZIĘKI SISI - napisała trenerka.

Jej zdaniem, "każdy dzień jest okazją do celebracji", dlatego ona i jej mąż nie mają potrzeby przypominania sobie o takich wydarzeniach.

- Dziś jedna z osób z mojej grupy (jesteśmy na Tygodniu Metamorfozy), zapytała mnie na śniadaniu, dlaczego nie nastawimy sobie przypominajki w telefonie.. nie zapiszemy w kalendarzu, notesie.. dlaczego nie wiążemy supełków na chusteczkach i nie stosujemy innych tricków, żeby o naszej rocznicy ślubu pamiętać. Odpowiedziałam, że KAŻDY DZIEŃ jest dla nas okazją do celebracji. I choć ziemia się trzęsie nieraz.. tak regularnie lecą iskry, bez czekania na szczególną datę... – zapewniła gwiazda.

Ewa Chodakowska zamieściła zdjęcie ze ślubu - życzenia od fanów 

Choć trenerka z drobnym poślizgiem pochwaliła się w sieci kolejną rocznicą ślubu, to jej fani szybko pośpieszyli z gratulacjami i życzeniami. "Spełniajcie każde swoje marzenia, spokoju, miłości i wszystkiego co najlepsze", "Definicja miłości to Wy!!! Życzę Wam, aby miłość zawsze dodawała Wam skrzydeł i nigdy nie ustała", "Wszystkiego najlepszego na kolejne wspólne lata", "Wszystkiego naaajwspanialszego. Kochajcie się" – pisali internauci. Komentarz napisała też Kayah: "Wspaniali jesteście!!".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska o macierzyństwie

"Miasto Kobiet" Ewa Chodakowska o macierzyństwie
"Miasto Kobiet" Ewa Chodakowska o macierzyństwie

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości