Gwiazdy

Ewa Chodakowska wraca do Polski, by poddać się leczeniu. "Czeka mnie zabieg - pilna sprawa"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
Instagram
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska mierzy się z problemami zdrowotnymi. Dlatego chwilowo nie będzie mogła poświęcać się wyzwaniom zawodowym. Popularna trenerka podjęła decyzję o przyjeździe do Polski, gdzie czeka ją ważny zabieg. - Muszę się oszczędzać - wyznała gwiazda.

Ewa Chodakowska o problemach ze zdrowiem

Ewa Chodakowska od lat inspiruje miliony Polek i Polaków do podejmowania starań o lepsze samopoczucie i wygląd. Trenerka z godnym podziwu zaangażowaniem zachęca swoich fanów do aktywności fizycznej i motywuje do wprowadzania korzystnych zmian w życiu codziennym. Najlepszym tego dowodem są organizowane przez nią wyzwania, które przypadły do gustu niejednej osobie. Niestety wyjątkowa działalność sportsmenki chwilowo schodzi na dalszy plan, ustępując miejsca problemom zdrowotnym.

- Nie lubię takiej prywaty, ale też nie mam zamiaru udawać, że u mnie zawsze wszystko spływa mlekiem i miodem (...). Czeka mnie zabieg - pilna sprawa - który niestety wyklucza mnie z naszego wyzwania. Na chwilę obecną - jak to Pani doktor dziś zaleciła - muszę się oszczędzać. No cóż, nic w życiu nie jest gwarantowane. Zazdroszczę Ci, ze możesz dziś fikać. Pofikaj zatem też i za mnie i mocno trzymaj kciuki, żebym za chwil kilka wróciła do sił - napisała Ewa Chodakowska na swoim instagramowym profilu.

Ewa Chodakowska wyjeżdża z Grecji

Nie jest tajemnicą, że Ewa Chodakowska wiele czasu spędza w Grecji, ojczystym kraju swojego męża. Ze względu na pilną potrzebę hospitalizacji uznana trenerka musiała podjąć decyzję o przyjeździe do Polski.

Przed nami przymusowa przerwa od greckiej sielanki. Pakowanie się na cito, powrót do Aten, a już jutro samolot i powrót do Warszawy

Fani nie pozostali obojętni na ważny komunikat. Świadczą o tym pełne troski komentarze, które znalazły swoje miejsce pod postem trenerki.

- "Wiesz, że jesteśmy z Tobą! Będziemy Cię wspierać całym sercem! Trzymam mocno kciuki i wierzę, że zaraz będziesz fikać z nami", "Wracaj do nasz szybko, będzie dobrze", "Zdrowia. Szybko wrócisz do nas na matę", "Dużo zdrówka, ono jest najważniejsze" - pisali internauci. W tym miejscu warto podkreślić, że słowa otuchy popłynęły też ze strony gwiazd polskiego show-biznesu.

- "Wracaj do zdrowia Ewa" - napisała Natasza Urbańska, a w jej ślady poszły między innymi Ewa Minge i Ada Fijał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości