Gwiazdy

Edyta Pazura zdradziła, gdzie ukrywa się przed dziećmi. Fani: "To jest bardzo dobre miejsce"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Edyta Pazura

Edyta Pazura to nie tylko kobieta biznesu, ale także mama na pełen etat. Żona znanego aktorka urokami macierzyństwa chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Tam bez lukru pokazuje prawdziwe życie z trójką dzieci. Niedawno zdradziła jednak, że jak każdy, potrzebuje chwili ciszy i wytchnienia. To możliwe jest tylko w jej prywatnej kryjówce. Gdzie Edyta chowa się przed pociechami?

Edyta Pazura – uroki macierzyństwa

Edyta i Cezary stanęli na ślubnym kobiercu 1 maja 2009 roku. Od tego czasu tworzą zgrane małżeństwo, wychowując wspólnie troje dzieci: Amelię, Antoniego i Ritę. Połączenie macierzyństwa z pracą nie jest łatwym zadaniem, jednak nie niemożliwym. Edyta Pazura od lat udowadnia, że z sukcesem łączyć można życie zawodowe i rodzinne. Żona aktorka nie tylko jest jego managerką, ale także buduje własną markę osobistą. Aktywnie udziela się również w sieci. I choć w mediach społecznościowych z dumą chwali się swoimi pociechami, nie lukruje macierzyństwa i pokazuje wszystkie jego oblicza.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W ostatnim poście mama trójki dzieci opublikowała zdjęcie, na którym ukrywa się w łazience z książką w dłoni. Jak przyznała, to jedyna kryjówka, gdzie przez 5 minut może pobyć sama ze sobą, w zupełnej ciszy.

Z pamiętnika matki. 22 kwietnia 2022 roku​​​​​​​​. A Ty gdzie się chowasz przed swoimi dziećmi? 

Edyta Pazura ukrywa się przed dziećmi

Pod zdjęciem Edyty pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak się okazuje, większość mam walczy z podobnym problemem. Nic dziwnego, dzieci wymagają uwagi i zainteresowania 24 godziny na dobę, a rodzice czasami po prostu potrzebują chwili spokoju i odpoczynku. W takich sytuacjach jednym z najlepszych rozwiązań staje się łazienka.

- "Tak, łazienka to najlepsze miejsce, zawsze można zamknąć drzwi i nie wejdą. Gorzej, jak krzyczą pod drzwiami. Wtedy lepiej wyjść z domu", "To jest bardzo dobre miejsce", "Właśnie czytam to z tego samego tronu, chowając się z tego samego powodu" - pisali fani.

Niektóre z pań przyznały, że jedną opcją jest wyjście z domu. Wtedy to kryjówką staję się pracownia, park czy samochód. - "Czasem w aucie przed domem w ciszy słucham muzyki" - dodała internautka.

  Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Pozostałe wiadomości