Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazała swoje najgorsze zdjęcia. "Ostatnie zrobi NAJWIĘKSZĄ furorę"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Joanna Koroniewska w studiu Dzień Dobry TVN

Joanna Koroniewska niezmiennie wykazuje się ogromnym dystansem do siebie. Tym razem aktorka opublikowała swoje fotografie, które opisała jako najgorsze. Zebrała całą galerię nieudanych ujęć, a nawet zachęciła fanów, by też zamieścili takie zdjęcia.

Joanna Koroniewska - najgorsze zdjęcia

Joanna Koroniewska na swoim profilu na Instagramie opublikowała serię swoich najgorszych zdjęć. Na jednych robi zabawne miny, na innych jest nieuczesana.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Żeby nie było, że zawsze mam ładne zdjęcia. Które najlepsze czyli najgorsze? - pytała swoich obserwatorów aktorka.

Koroniewska postanowiła zrobić także psikusa swojemu mężowi, Maciejowi Dowborowi. Dodała jego fotkę, a w poście napisała:

- Uważam, że ostatnie zrobi NAJWIĘKSZĄ furorę!

I faktycznie zrobiło, bo fani pary natychmiast zaczęli je komentować. "Asia, Twoje kilka to pikuś z ostatnim Dowbora", "Na tym ostatnim w ogóle niepodobna", "Pani Małgosiu nr 6 przebija wszystko. Uwielbiam ten Pani dystans do siebie".

Joanna Koroniewska publikuje najgorsze zdjęcia

Aktorka postanowiła zadbać także o dobre humory swoich obserwatorów i zaproponowała żeby ci również wstawili swoje zdjęcia.

- Czy macie gorsze foty?! Podzielcie się ze mną! Najlepsze w sensie najgorsze wrzucę na stories - zachęcała Joanna Koroniewska.

Po krótkim czasie w instagramowej relacji gwiazdy zaczęły pojawiać się zdjęcia jej fanów. Niektórzy internauci przyznali, że uczą się od swojej idolki podejścia do życia.

- Dla mnie Joasiu zawsze jesteś piękna. Bo masz piękne serce i zawsze jesteś sobą. Uczę się tego zdrowego podejścia do życia od Ciebie - napisała jedna z komentujących.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikieiwcz / East News

Pozostałe wiadomości