Ślub i wesele

Daty dobre na ślub. Te dni w 2022 roku zapewnią szczęście i pomyślność małżonkom

Ślub i wesele

Autor:
Nastazja
Bloch
Daty dobre na ślub
Dzień Dobry TVNDaty dobre na ślub

Po romantycznych zaręczynach nadchodzi czas planowania ślubu. Wciąż myślicie z partnerem o odpowiedniej dacie? Wraz z numerologiem Sylwestrem Chordeckim oraz organizatorką wesel, Kamilą Romanow, zdradzamy jakie cyfry uznawane są za szczęśliwe, a jakich unikać.

Data ślubu - czy ma dla nas znaczenie?

Ustalenie daty ślubu to poważna sprawa, nie tylko ze względu na konstelacje gwiazd i liczne zabobony, ale także ze względu na brak terminów w urzędach, kościołach oraz salach weselnych. Zgranie wszystkich kwestii organizacyjnych wymaga więc sporo zaangażowania i cierpliwości. Organizacja wesel Kamila Romanow przyznała więc, że po ponad dwóch latach pandemii branża ślubna przeżywa obecnie odrodzenie. To wiąże się niestety z kurczącą się liczbą ofert.

Mimo wszystko młodzi najchętniej wybierają miesiące późno wiosenne, letnie i wczesno jesienne. Mniejszym zainteresowaniem cieszą się miesiące od listopada do marca. Ważną kwestią jest także dzień – najpopularniejszy to sobota.

Odpowiednia data na ślub

Jak spośród tylu miesięcy wybrać odpowiednią datę? Zacznijmy od ustalenia roku, a następnie miesiąca. Jeden z zabobonów mówi, by w nazwie znalazła się litera „r”. Rzekomo ma zapewnić szczęście i pomyślność. Co z dniem?

Ja zazwyczaj odradzam brania ślubu wtedy, kiedy data jest czyimiś urodzinami, rocznicą kogoś innego. Data ślubu teraz będzie datą kompomisu, bo albo nie ma miejsca, albo urzędu, albo daty na fotografa czy wesele. Jak już bierzecie ślub, wybierajcie datę kiedy księżyc rośnie, im bliżej pełni, tym lepiej

Następnie przedstawił analizę wibracji numerologicznej. Wystarczy dodać do siebie dzień, miesiąc i rok, by dowiedzieć się, co oznacza suma.

  • Jedynka – Słońce - będziecie równi sobie, pójdziecie do przodu. W jedynce mogą brać ślub osoby, które mają podobny status, podobny wiek, wtedy najlepiej się dogadują.
  • Dwójka – Księżyc - w tej dacie możemy brać ślub, kiedy wiemy, kto w związku będzie rządził.
  • Trójka – Jowisz - lepiej nie bierzmy ślubu, bo to jest wielka pompa, a za dwa lata papiery rozwodowe.
  • Czwórka –Saturn i Ziemia - będzie bardzo tradycyjne. Z jednej strony daje nam stabilność na planie ziemskim, pomaga trwać w postanowieniach, jest wibracją rodziny i tradycji, ale potrafi być trudna.
  • Piątka – Mars - grozi wojną, chyba ze małżonkowie są różnych narodowości.
  • Szóstka –Wenus – to jest dom, rodzina, dzieci i trochę nudne małżeństwo.
  • Siódemka –Neptun -  lepiej ślubu nie bierzmy, chyba że będzie to małżeństwo na odległość.
  • Ósemka –Pluton – to są włoskie małżeństwa, albo się kłócimy, albo się kochamy.
  • Dziewiątka – Uran - data jest dla osób w dojrzałym wieku. Odpowiednia dla par, które na jesień życia odnajdują swoja miłość lub biorą ślub po raz kolejny z tym samym partnerem, tak też czasem się zdarza.

Daty mogą mieć różne jakości i nie zawsze można wybrać tą najlepszą co wtedy zrobić? Wtedy można się wspomóc amuletami. Amulety i biżuteria to przestrzeń panny młodej. Perły w złocie zapewniają bogactwo i powodzenie małżeństwu. Morganit - mleczna odmiana szmaragdu. Podtrzymuje miłość, wierność oraz młodość związkowi. Diament w złocie lub platynie mocno cementuje przysięgi, o ile są szczerze wypowiedziane.

szczęśliwe daty ślubu
szczęśliwe daty ślubuszczęśliwe daty ślubu
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości