Ślub i wesele

Jakie sygnały świadczą o tym, że małżeństwo nie potrwa długo? Fotograf ślubny nie ma wątpliwości

Ślub i wesele

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
kobieta.gazeta.pl
Fotografia Ślubna

Nie ma uniwersalnej recepty na szczęśliwe małżeństwo. Niektórzy są ze sobą wiele lat, a inni rozwodzą się tak szybko, jak pobrali. Czy da się rozpoznać, że relacja państwa młodych nie będzie miała szczęśliwego zakończenia? Na co zwrócić uwagę? Fotograf ślubny zdradził koleżance po fachu kilka istotnych sygnałów.

Te sygnały mogą świadczyć, że małżeństwo nie przetrwa

TikTok to aplikacja mobilna, która podbiła serca użytkowników na całym świecie. Znajdziemy tam dosłownie wszystko - od poradników makijażowych, po porady psychologiczne, a nawet rady od fotografów ślubnych. Te ostatnie mogą zaciekawić nie tylko osoby w związkach czy te planujące huczny ślub.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Shayla Herrington jest młodą fotografką ślubną, która rozwija swoją działalność na TikToku, oferując swoim widzom porady, inspiracje czy ciekawostki dotyczące tej wyjątkowej chwili w życiu zakochanych. W jednym z filmów kobieta opowiedziała o spostrzeżeniach swojego kolegi po fachu. Mężczyzna twierdzi, że podczas pracy przy ceremonii widzi, czy małżeństwo będzie trwałe i szczęśliwe.

Fotograf ślubny zdradza "trzy sygnały", że małżeństwo nie przetrwa

Młoda TikTokerka wyróżniła trzy sygnały, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chce się przewidzieć, czy parę spotka happy end, czy niestety rozwód. Jakie znaki sprawiają, że fotograf może spisać świeżo poślubioną parę na straty? Jedna z nich dotyczy fotografowania się z rodziną.

Jeżeli jedna z połówek robi sobie zdjęcia z rodziną wyłącznie sama, bez obecności drugiego partnera - tu powinna zapalić się w głowie "czerwona lampka".

- Możesz mieć kilka sam na sam z mamą i tatą, ale robienie więcej niż trzech zdjęć wydaje się trochę podejrzane - wyjaśnia fotografka.

Kolejny znak to nieodpowiednie zachowanie druhen i drużbów. Gdy skupiają się oni wyłącznie tylko na jednym z małżonków, a drugie jest ignorowane - to może świadczyć o braku sympatii do wybranego przez bliską nam osobę partnera.

Istotne jest też, w jaki sposób małżeństwo spędza swoje wesele. Są niczym papużki nierozłączki i wspólnie przeżywają całą uroczystość? Związek tej dwójki jest naprawdę udany. Gorzej, gdy zarówno pan, jak i pani młoda przebywa większość czasu osobno, pochłonięci wyłącznie rodziną lub znajomymi - według fotografa to bardzo zły znak.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Neustockimages

Pozostałe wiadomości