Nie mogła sypać kwiatków na ślubie cioci, bo była za mała. Co zrobiła? "Najsłodsza rzecz, jaką widziałam"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok
Dziewczynka sypie kwiaty na ślubie

Julia miała zaledwie rok, gdy jej ciotka brała ślub. Panna młoda marzyła o tym, by bratanica sypała kwiatki na drodze do ołtarza, ale musiała zrezygnować z tego pomysłu ze względu na wiek dziewczynki. Ojciec dziecka znalazł jednak kreatywne rozwiązanie. Nagranie z ceremonii robi furorę w sieci.

Tradycje ślubne. Roczna dziewczynka "sypie" kwiatki na drodze do ołtarza

Jedną z często spotykanych na ceremoniach ślubnych atrakcji jest moment, w którym kilkuletnie dzieci spokrewnione z przyszłymi małżonkami idą w stronę ołtarza, sypiąc po drodze kwiatki. Maluchy odgrywające tę ważną rolę wyglądają zazwyczaj bardzo uroczo - zapewniają gościom rozrywkę i przy okazji mimowolnie dbają o wystrój miejsca, w którym zakochani złożą małżeńską przysięgę.

Rozwody

Rozwody 50+
Rozwody 50+Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Niestety nie każda panna młoda może zrealizować swoje marzenie o bajkowym ślubie, na którym do ołtarza podprowadzą ją elegancko ubrane dzieci. Plany o sypaniu kwiatów legną w gruzach szczególnie wtedy, kiedy w rodzinie przez ostatnie lata nie urodził się żaden maluch albo wręcz przeciwnie - urodził się niedawno i jest jeszcze za mały, by brać czynny udział w uroczystości.

Taka sytuacja spotkała siostrę pewnego tiktokera. Kobieta brała ślub, gdy jej bratanica Julia miała zaledwie rok. Mała dziewczynka nie mogła samodzielnie rozrzucać płatków róż podczas ceremonii, jednak bracia panny młodej znaleźli sposób, by dziecko odegrało istotną rolę podczas uroczystości.

Dumny ojciec Julii i jej wujek sami usypali drogę do ołtarza kwiatami, ale jednocześnie ciągnęli za sobą pięknie udekorowany wózek, w którym jechała dziewczynka.

TikTok. Nietypowy filmik ze ślubu stał się wiralem

Tiktoker nie omieszkał uwiecznić chwil ze ślubu siostry na nagraniu, którym następnie podzielił się w sieci. Filmik został odtworzony przez internautów ponad 13 milionów razy i niewątpliwie przypadł im do gustu. Wielu komentujących przyznało, że pomysł mężczyzny był bardzo kreatywny, a mała Julia świetnie odnalazła się w charakterze "atrakcji" wieczoru.

- Kochana księżniczka. - To wygląda przepięknie. Jak mała księżniczka jadąca karocą. - Kiedy ją zobaczyłam, pomyślałam, że jest jeszcze za mała, aby sypać kwiatki. To rozwiązanie to coś zupełnie innego. Super! - Jakie to urocze! Mała doskonale zrozumiała swoje zadanie i grzecznie siedziała. - Przepiękne dziecko. - To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. - Chyba jej się spodobało. Rozglądała się wokół z zainteresowaniem - czytamy na TikToku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: SolStock/Getty Images

Pozostałe wiadomości