Gwiazdy

Spór z byłym mężem wpłynie na wizerunek Amber Heard? "Niedobre rzeczy się o niej mówi"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Medialne doniesienia dotyczące batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard zwróciły uwagę całego świata. Amerykańska aktorka zdobyła popularność dzięki licznym rolom filmowym i serialowym, ale w obliczu ostatnich wydarzeń jej zawodowe osiągnięcia zeszły na dalszy plan. Artystka nie cieszy się dobrą opinią, a spór z byłym mężem odbija piętno na jej wizerunku. W Dzień Dobry TVN przekonywała o tym Sandra Hajduk-Popińska.

Amber Heard - kim jest była żona Johnny'ego Deppa?

Nie da się ukryć, że o Amber Heard zrobiło się głośno właśnie za sprawą procesu o zniesławienie wytoczonego przez Johnny'ego Deppa. Para rozstała się w styczniu 2017 roku, a kilkanaście miesięcy później aktorka opisała swoje doświadczenia przemocy domowej na łamach jednego z pism. Zapoczątkowało to poważny spór, który ostatecznie ma zostać rozstrzygnięty przez sąd.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Amber Heard nie ma dobrej opinii w Hollywood i w ogóle w świecie show-biznesu. Niedobre rzeczy się o niej mówi - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że kariera byłej żony uznanego aktora rozpoczęła się zupełnie niespodziewanie.

- To jest dziewczyna z Teksasu, jej mama była badaczką Internetu, jej tata był dostawcą. Nic nie wskazywało na to, że ona do tego show-biznesu trafi, aż pewnego dnia pojawiła się na castingu do jednego z filmów klasy C. Wygrała go, zaczęła grać, zaczęła się pojawiać coraz częściej na ekranie - wyjaśniła dziennikarka.

Amber Heard i Johnny Depp - historia związku

Amber Heard poznała Johnnego Deppa na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Rola w dramacie wyreżyserowanym przez Bruce'a Robinsona przyniosła jej niekwestionowaną popularność, ale stała się także przepustką do życiowych zmian.

- Wtedy tak naprawdę wszystko wybuchło. Wszystko, czyli ich miłość, która skończyła się, jak wiemy, rozwodem (...). Ta miłość rozkwitła błyskawicznie - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska. Dodała też, że spór byłych małżonków nie bez przyczyny budzi tak wielkie emocje.

- Johnny Depp to jest gwiazda uwielbiana przez miliony ludzi na świecie, nie tylko w Ameryce (...). Kiedy on zeznaje, to aż trudno uwierzyć w to, że mógłby być winny, bo tak go lubimy, taki mamy jego obraz w głowie - stwierdziła dziennikarka, jednocześnie zwracając uwagę na zeznania świadków, którzy mieli rzucić nowe światło na sprawę.

- Faktycznie mówi się o tym, że Amber nie jest łatwą osobą. W czasie tego procesu zeznawali już między innymi Elon Musk czy James Franco, oni wcale nie stają po jej stronie. Elon Musk był z nią przez chwilę, Jamesa podejrzewa się o romans z Amber Heard i oni wcale nie zeznają tak bardzo na jej korzyść - podsumowała Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Vittorio Zunino Celotto/Staff/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości