Gwiazdy

Edyta Górniak pokazała dom w Los Angeles. Widok jest naprawdę imponujący

Gwiazdy

Aktualizacja:
Edyta Górniak fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Górniak do Stanów Zjednoczonych przeprowadziła się w 2016 roku. Jakiś czas później piosenkarka wróciła do kraju. Od kilku lat swoje życie zawodowe i prywatne dzieli pomiędzy Polskę a USA. Pięknym widokiem z domu w Los Angeles pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie.

Edyta Górniak od lat jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Mimo że od dłuższego czasu nie publikuje nowych utworów, fani cierpliwie czekają na kolejną płytę. Obecnie gwiazda spędza czas w Los Angeles, gdzie wcześniej mieszkała, a teraz uwielbia odpoczywać.

Widok zapierający dech w piersiach

Opublikowany przez Edytę filmik może naprawdę zachwycić. Zapierająca dech w piersiach panorama Miasto Aniołów, mieniące się w tle światła, a na tarasie delikatnie oświetlony basen. To właśnie tam wieczory spędza polska piosenkarka. Widać także palący się kominek, a za przeszkloną ścianą do salonu można zauważyć elegancki fortepian.

Zachwyceni fani

NYC ma swój Manhattan. Kraków ma Wawel. California ma.. The city of Angels♥️ Niezmiennie zapiera mi dech

- skomentowała nagranie Edyta Górniak.

Obserwujący gwiazdę użytkownicy także byli zachwyceni widokiem. Jednak nie tylko. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele komplementów dla wokalistki nawiązujących do opisu zdjęcia.

Polska też ma swojego anioła .. Ciebie ♥️ Odpoczywaj Słońce.

A my mamy Ciebie ♥️

wow, cudnie.. ?odpoczywaj jak najwięcej Ed. Twoje szczęście ponad wszystko .. ♥️

- to tylko niektóre reakcje fanów. Czy wam też podoba się taras, na którym odpoczywa Edyta Górniak?

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości