Gwiazdy

Miley Cyrus pozuje z nagą piersią na Instagramie. Ma do siebie dystans

x-news

Gwiazdy

Miley Cyrus pozuje z nagą piersią na Instagramie. Ma do siebie dystans

x-news

Miley Cyrus znana jest z częstych kontrowersji. Po długiej karierze idolki nastolatek, przeszła diametralną przemianę. Próżno u niej szukać ugrzecznionych stylizacji i poprawnych odpowiedzi. Ona uwielbia szokować. 

Miley Cyrus międzynarodową karierę rozpoczęła w 2006, kiedy premierę miał pierwszy sezon "Hannah Montana". W rolę nastoletniej gwiazdy prowadzącej podwójne życie wcielała się prawie pięć lat. Pomimo, iż od emisji finałowego odcinka minęła już prawie dekada, to nadal jest postacią mocno zakorzenioną w świadomości widzów. 

Miley Cyrus pozuje z nagą piersią na Instagramie

Piosenkarka nie trzyma się konwenansów o czym już wielokrotnie przekonywała swoich fanów. Tym razem w żartobliwy sposób podeszła do zdjęcia wykonanego przez papparazi podczas jednego z wyjść. Gwiazda pokazała się w Nowym Jorku w stylizacji, która na pierwszy rzut oka nie powinna budzić kontrowersji. Czarne spodnie garniturowe zestawione z czerwonymi szpilkami oraz topem z odsłoniętym brzuchem dopiero przy bliższym przyjrzeniu się ujawniają mankamenty stylizacji. 

Kontrowersyjne zdjęcie Miley Cyrus

Miley postanowiła udostępnić na swoim Instagramie zdjęcia wykonane przez fotografów. Pierwsze dwa wydają się być całkowicie normalne, to dopiero trzecie ujawnia ukryty żart. Na zdjęciu widnieje naga pierś wokalistki. 

Pod zdjęciem napisała:

"Przesuńcie w prawo. Ale pospieszcie się. Instagram na pewno niedługo usunie ten post"

MIley Cyrus niedawno rozwiodła się z mężem Liamem Hemsworthem. Para przeżyła wspólnie prawie 10 lat. Zobacz wideo:

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
54
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0