Gwiazdy

Prowadzący Dzień Dobry TVN na zdjęciach z dzieciństwa. Kto zmienił się najbardziej?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Bez względu na wiek, chyba każdemu z nas 1 czerwca, robi się lżej na sercu. Tego dnia w mediach społecznościowych królują archiwalne zdjęcia internautów, na których mają po kilka lat. Jak w dzieciństwie wyglądali nasi prowadzący? Niektórzy zmienili się nie do poznania.

Prowadzący Dzień Dobry TVN w dzieciństwie

Damian Michałowski najpierw podbił serca słuchaczy radia swoim głosem i poczuciem humoru, a następnie rozkochał widzów Dzień Dobry TVN uśmiechem. Jak widać, od dziecka niewiele się zmienił. No, może poza zarostem.

archiwum prywatne Damiana Michałowskiego

Agnieszka Woźniak-Starak jest znana ze swojej miłości do zwierząt. Szczególną sympatią darzy psy i konie. Nie dziwi nas więc, że na zdjęciu z dziecięcych lat towarzyszy jej czworonożny pupil .

Archiwum prywatne Agnieszki Woźniak-Starak

Trzeba przyznać, że uśmiech Agnieszki również niewiele się zmienił.

Dzień Dziecka w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska ma w albumie wiele zdjęć z czasów, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Na niektórych z nich nie mogliśmy jej poznać. Urocze dziecko stało się przepiękną kobietą.

Archiwum prywatne Anny Kalczyńskiej

Niezapomniana dziecięca moda minionych lat. Wielu dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków z pewnością pamięta ten fason kurtki.

Archiwum prywatne Anny Kalczyńskiej

Piotr Wojtasik wielu widzom kojarzy się z bujną czupryną. Co ciekawe, nie zawsze miał długie włosy. W dzieciństwie obcinał się na krótko.

Archiwum prywatne Piotra Wojtasika

Podobny do siebie?

Archiwum prywatne Piotra Wojtasiak

Dorota Wellman o Dniu Dziecka

Dorota Welleman opowiedział nam o swoich wspomnieniach z Dnia Dziecka. Nie skupiła się jednak na własnych świętach, a atrakcjach przygotowywanych dla syna. Dziennikarka ma prawdziwą fantazję. Pewnego razu pod blokiem, w którym mieszkała z rodziną, zawitały wielbłądy. Jakie inne pomysły miała? Obejrzyj materiał wideo:

Zobacz też:

Co byś powiedział siedmioletniemu sobie? Gretkowska, Brunetti i Kusznierewicz wspominają dzieciństwo

Najgłośniejsze skandale w show-biznesie. O których gwiazdach pisał cały świat?

Piotr Jacoń z TVN24 ma transpłciową córkę. "Syna nie ma, więc ojca tego syna też jakby trochę nie ma"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości