Gwiazdy

Dorota Wellman w kultowym programie. Wystąpi w nowej roli

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plejada.pl
Dorota Wellman

We wtorek 14 czerwca w "Szkle Kontaktowym" po raz drugi pojawi się Dorota Wellman. Tym razem dziennikarka wystąpi w roli gościa w towarzystwie prowadzącego Grzegorza Markowskiego. Jak prezenterka Dzień Dobry TVN odnajdzie się w nowej roli?

Dorota Wellman w "Szkle Kontaktowym"

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Widzowie uwielbiają jej autentyczność, szczerość i pełen profesjonalizm. Od wielu lat wraz z Marcinem Prokopem pełni rolę prowadzącej Dzień Dobry TVN, ale stale też wyznacza sobie nowe wyzwania zawodowe.

Finanse i praca

Dostępność kredytów i zdolność kredytowa
Dostępność kredytów i zdolność kredytowaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Tak też będzie tym razem. Już 14 czerwca o godz. 22:00 prezenterka pojawi się w programie "Szkło Kontaktowe" na antenie TVN24. Wystąpi tam w roli komentatorki. Dziennikarka niejednokrotnie udowodniła, że potrafi bez ogródek dyskutować na temat otaczającej ją rzeczywistości.

Dorota Wellman po długiej przerwie znów w "Szkle Kontaktowym"

Prezenterka pojawi się w programie po raz drugi. Wcześniej gościła tam w sylwestra 2010 roku. Towarzyszyli jej wówczas Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki. W 2022 roku będzie gościem Grzegorza Markowskiego.

Warto dodać, że pozostali członkowie ekipy lubianego programu TVN24 wyjechali na gościnny spektakl "Szkło Kontaktowe live&touch". - Tych, których nie spotkamy w Sali Ziemi w Poznaniu, zapraszamy przed telewizory. O g. 22:00 Grzegorz Markowski i wyjątkowa gościni - Dorota Wellman. - czytamy na Facebooku "Szkło Kontaktowe TVN24".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości