Grzegorz Markowski

  Grzegorz Markowski

  Po wyroku TK w sprawie aborcji przez Polskę przetacza się dyskusja na temat sytuacji rodziców wychowujących dzieci, które urodziły się z niepełnosprawnościami. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda ich życie i z czym muszą się mierzyć. Naszymi gośćmi byli ojcowie dzieci wymagających szczególnej troski, były przedsiębiorca - Jacek Zalewski i dziennikarz - Grzegorz Markowski.

  W 2019 na rynku pojawi się pierwsza wspólna płyta Patrycji i Grzegorza Markowskich. Już dziś w Dzień Dobry TVN premiera ich teledysku do singla "Na szczycie”. Co sprawiło, że w końcu postanowili stworzyć coś razem? Czy łatwo się pracuje z rodziną? Kto był inicjatorem tego projektu i dlaczego... Grzegorz po tej płycie zmienił testament? :)

  "Szkło kontaktowe" to program satyryczno-publicystyczny emitowany na antenie telewizji TVN24. Teraz zespół magazynu stanął przed nowym wyzwaniem. "Szkło kontaktowe zostało przeniesione na deski jednego z warszawskich teatrów. Jaką formułę będzie miał spektakl "Szkła kontaktowego"? Czy podczas przedstawienia widzowie będą mogli się wypowiedzieć? O kulisach przedsięwzięcia opowiedzieli prowadzący i komentatorzy programu.

  Na Pl. Bankowym w Warszawie odbył się sylwester TVN. Na scenie wystąpiło wiele gwiazd. Za kulisami było też bardzo ciekawie. Kto kogo poharatał brzytwą? Kto był Pawłem i Gawłem imprezy? I kto włożył do krawata szwedzko-ortopedyczny kołnierz? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedziała się również, jak miniony rok będzie wspominała Kasia Kowalska i jakie plany zawodowe ma Grzegorz Markowski.

  Zaczęło się od urodzin, na które nie dotarł nikt oprócz najlepszej przyjaciółki... Skończyło się imprezą, która zablokowała jedną z większych ulic w Warszawie, na którą nie dało się wcisnąć nawet bocznym wejściem! Bo urodziny są BARDZO WAŻNE! O tym, jak istotne są dla dzieci takie imprezy, spotkania z grupą rówieśników, zabawa i prezenty, rozmawialiśmy z Małgorzatą Ohme i Grzegorzem Markowskim.

  51% Polaków deklaruje, że ma jasną wizję jeśli chodzi o ich przyszłość finansową. Czy w naszych planach znajdujemy miejsce na przysłowiową polską oszczędność? O sytuacji finansowej w Polsce porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z rzeczniczką Nationale-Nederlanden Martą Pokutycką-Mądralą i partnerem CPC Brand Consultants Grzegorzem Markowskim.

  Jesień to czas, kiedy na muzycznym rynku pojawiają się nowości. Po siedmiu latach nową płytę wydała właśnie Agnieszka Chylińska. Wokalistka wróciła do dawnych, rockowych brzmień. Na scenę powraca również Anita Lipnicka oraz Grzegorz Markowski. Co szykują dla swoich fanów? O muzycznych nowościach nie tylko na rynku polskim w Dzień Dobry TVN powiedział dziennikarz Marcin Wojciechowski.

  W połowie czerwca odbędzie się Life Festival Oświęcim. Jego głównymi celami są budowanie pokojowych relacji ponad granicami kulturowymi i państwowymi oraz walka z rasizmem i antysemityzmem. Gości Dzień Dobry TVN Grzegorza Markowskiego, Dariusza Kozakiewicza oraz pomysłodawcę i dyrektora festiwalu Dariusza Maciborka zapytaliśmy o idee, emocje związane z festiwalem oraz gwiazdy, które mają wystąpić w tym roku. Co szykuje Perfect dla swoich fanów, którzy przyjadą do Oświęcimia?

  Patrycja Markowska pozowała do Kalendarza Dżentelmeni razem ze swoim ojcem. Jaka łączy ich relacja? Dlaczego jest trudna? I o co zdarza im się kłócić? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie nieprzerwanie od ponad trzydziestu lat. Charyzmatyczny i niepowtarzalny. Na jego piosenkach wychowały się całe pokolenia Polaków i trudno znaleźć kogoś, kto nie zna „Autobiografii”, „Niewiele ci mogę dać” czy „Nie płacz Ewka”. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dwóch braci, których styl życia i zawód są nieco rozbieżne: Grzegorza Markowskiego oraz ks. biskupa Rafała Markowskiego, młodszego brata lidera Perfectu.

  Był ministrantem, grał na organach i słuchał muzyki kościelnej. Takie były początki kariery Grzegorza Markowskiego. Dla publiczności zaczął śpiewać w latach 70. W ciągu trzydziestu lat kariery muzycznej zaśpiewał wiele hitów i zagrał jeszcze więcej koncertów. Na "Warsztat mistrza" z Grzegorzem markowskim zapraszamy do Dzień Dobry TVN już w najbliższą niedzielę!

  Sharon Stone, podczas pobytu w Polsce, wybrała się na zakupy do kilku polskich projektantów. Alicja Bachleda-Curuś opowiada pierwszy raz o związku z Colinem Farrellem,a Rafał Markowski, brat lidera Perfectu został biskupem warszawskim. O gwiazdach rozmawiamy z Agnieszką Jastrzębską.

  We wrześniu skończy 60 lat, od 60 lat mieszka w Józefowie, od 40 lat jest w związku z tą samą kobietą, a od 30 lat śpiewa w tym samym zespole. W studiu Dzień Dobry TVN Grzegorz Markowski próbował odpowiedzieć na nurtujące wszystkich pytanie: jak to jest być prawie 60 - letnim rockmanem?

  Legendarny już lider zespołu Perfect Grzegorz Markowski był naszym gościem w TVN Cafe i odpowiadał na pytania internatów. W otoczeniu fanek, prezenterowi Dzień Dobry TVN Bartkowi Węglarczykowi opowiedział o nowej trasie koncertowej, o planach na przyszłość i muzycznej nieśmiertelności.