Gwiazdy

Dorota Wellman o udawanej przyjaźni przed kamerą. Jaka relacja łączy ją z Marcinem Prokopem?

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Oskar Netkowski
Dorota Wellman o pracy w Dzień Dobry TVN
Dorota Wellman o pracy w Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Dorota Wellman to jedna z tych dziennikarek i prowadzących Dzień Dobry TVN, którą widzowie uwielbiają. Razem z Marcinem Prokopem tworzy niesamowity duet - energia, którą przekazują nam podczas porannego programu potrafi poprawić humor. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl dziennikarka opowiedziała o przyjaźni w świecie show-biznesu. Zdradziła również, za co najbardziej ceni swoją pracę. 

Dorota Wellman o pracy w Dzień Dobry TVN

Na ekranie widać, że Dorota Wellman bardzo lubi swoją pracę w Dzień Dobry TVN. - Uwielbiamy adrenalinę! Ktoś skacze ze spadochronem, ktoś pływa na dziwnych pojazdach, rozwija niezwykłe szybkości, a my uwielbiamy adrenalinę programów na żywo. Takich, w których wszystko się może zdarzyć i przychodząc codziennie do Dzień Dobry TVN mamy poczucie, że każdego dnia może być inaczej. I to jest podniecające. To w tym programie na żywo jest najbardziej kręcące.

Dorota Wellman o przyjaźni w mediach

Dorota Wellman razem z Marcinem Prokopem tworzą duet idealny. Widzowie pokochali ich energię i spontaniczność. Kiedy wspólnie prowadzą Dzień Dobry TVN, można się spodziewać wszystkiego. Dziennikarze nie ukrywają, że po tylu latach znają się już jak "łyse konie". Przyjaźnią się też poza programem, dzięki czemu przeżyli ze sobą naprawdę wiele.

- Z Marcinem to jest wyjątkowa relacja i jesteśmy po prostu autentycznie ze sobą zaprzyjaźnieni. Myślę, że słowo "autentycznie" ma tutaj ogromne znaczenie, bo jeśli udajemy, że się lubimy, to widzowie natychmiastowo to odczytają - stwierdziła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości