Gwiazdy

Dominika Gwit w rocznicę ślubu pokazała zdjęcie ze swojego wesela. "Nie wiedziałam, że można aż tak kochać"

Gwiazdy

Dominika Gwit szpagat

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski od lat stanowią udaną i zgraną parę. Wspierają się nawzajem i zawsze mogą na siebie liczyć. Mimo upływu czasu ich uczucie nie gaśnie. Aktorka udowodniła to najnowszym zdjęciem, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Dominika Gwit o mężu

Dominika i Wojciech zakochali się w sobie już podczas pierwszego spotkania, a ich miłość scementowały podobne doświadczenia życiowe. Mężczyzna bowiem przez wiele lat zmagał się z otyłością, jednak finalnie udało mu się zrzucić 50 kilogramów i utrzymać wagę bez efektu jojo. Od początku relacji bardzo wspierał aktorkę, służąc jej swoimi radami i choć Dominika nie ma szczupłej sylwetki, całkowicie akceptuje swój wygląd.

- Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą , niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na bal. Uważam, że gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, co przez ostatnie lata – dramatycznej walki z nadwagą, która, jak wiele razy wcześniej, skończyła się efektem jojo, zmiany sposobu myślenia o sobie i swoim ciele – pewnie nasz związek by się nie udał - wyznała Dominika Gwit w wywiadzie dla "Gali".

Rocznica ślubu Dominiki Gwit

Zakochani obchodzą już swoją trzecią rocznicę ślubu. Dominika i Wojciech pobrali się bowiem 7 lipca 2018 roku. Para zorganizowała swoje święto w tajemnicy przed mediami, ale wieść o wydarzeniu dość szybko przemyciły do social mediów zaprzyjaźnione gwiazdy, które bawiły się na weselu. Teraz aktorka pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z uroczystości i wyznała, że jest bardzo szczęśliwa.

- Trzy lata, a jakby wczoraj. Każdego dnia pisze się nasza wspólna historia. Nie wiedziałam, że można kochać aż tak ❤ 07.07.2018 - napisała Dominika Gwit na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów artystki, którzy życzyli jej kolejnych pięknych lat u boku ukochanego Wojtka. Pisali: "Miłości i jeszcze raz miłości", "Wielu wspólnych lat razem" czy "Niech ta miłość trwa wiecznie". Fotografię skomentował także Mateusz Hładki, który stwierdził: "Pięknie napisane! Wszystkiego najlepszego dla Was" oraz Leszek Stanek, dodając: "Moje gratulacje kochanie! Jesteście piękną parą".

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najpiękniejszego!

Dominika Gwit rozebrała się "w kobiecym interesie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości