Gwiazdy

Dawid Woliński zachwyca sylwetką podczas urlopu na Bali. "Nie przeginasz z tą obłędnością?"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?

Dawid Woliński wybrał się na długie wakacje. Idealnym miejscem na odpoczynek przed rozpoczęciem 11. edycji programu "Top Model" okazała się rajska wyspa Bali. Projektant nie zapomina o obserwatorach i aktywnie relacjonuje swój pobyt. Zachwyt wzbudzają nie tylko piękne widoki, ale również wysportowane ciało jurora. O szczegółach wyjazdu opowiedział w Dzień Dobry TVN nasz reporter Mateusz Hładki.

Dawid Woliński na Bali

Już ponad miesiąc temu Dawid Woliński postanowił wybrać się na wakacje. Idealnym miejscem do odpoczynku dla projektanta okazała się wyspa Bali. To właśnie tam znajdują się rajskie widoki oraz wspaniałe zabytki architektury. Podczas urlopu juror Top Model nie zapomina jednak o swoich obserwatorach i aktywnie relacjonuje swój pobyt za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niedługo projektant zawita z powrotem w Polsce. - Powoli zmierza już do nas. Kończy miesięczny urlop na Bali, ale dzięki niemu mogliśmy przekonać się, jak fantastyczna jest ta wyspa - wyjaśnia nasz reporter Mateusz Hładki.

Dawid Woliński odpoczywa przed 11. edycją "Top Model"

Na zdjęciach oprócz przepięknych widoków, obserwatorzy mogą podziwiać też nienaganną sylwetkę projektanta. - Trzeba przyznać, że miesiąc na Bali to fantastyczny czas, żeby odpocząć - podkreśla reporter. Tego samego zdania są fani, którzy aktywnie reagują na najnowsze posty jurora "Top Model".

- Tak powinni wyglądać modele na wybiegu - skomentował były uczestnik programu, Adam Lochyński. - Jezu, nie przeginasz z tą obłędnością? - dodała jedna z internautek.

Dawid Woliński już niedługo rozpocznie pracę na planie 11-edycji programu "Top Model", której premiera zaplanowana jest na początek jesieni tego roku. Od 4 kwietnia trwają już castingi online. Zgłoszenia można wysyłać do 22 maja za pośrednictwem oficjalnej strony programu "Top Model".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości