projektant mody

  projektant mody

  Sefarin Andrzejak to polski projektant, który wraz z zatrudnionymi w jego pracowni krawcowymi szyje siatki kamuflujące, koce i kominiarki. Rzeczy te trafiają do ludzi walczących o niepodległość Ukrainy. Artysta namówił też innych swoich kolegów po fachu do wzięcia udziału w akcji. Wszyscy oni udowadniają, że moda to nie tylko wybiegi i fashionweeki, ale również przedsięwzięcia, które niosą pomoc najbardziej potrzebującym.

  Giorgio Armani to po śmierci Karla Lagerfelda ostatni "cesarz mody". Znany projektant i twórca wielkiej marki nadal tworzy nowe kolekcje. Choć jest w branży już kilkadziesiąt lat, nie zamierza przechodzić na emeryturę. Ma świadomość upływającego czasu, jednak chce jak najdłużej zachować kontrolę. 11 lipca 2021 roku obchodzi swoje 87. urodziny. Jak doszedł na szczyt? Wyjaśnia redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Projektant mody Maciej Zień zaprosił do współpracy aktorkę Katarzynę Zawadzką i została ona jego nową muzą. Jak układają się ich relacje? - Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo czułym na kobiety, na nasze potrzeby - powiedziała.

  Wychowany w biednej dzielnicy Londynu Alexander McQueen stworzył sławne na całym świecie imperium mody. Znany był ze swoich niekonwencjonalnych projektów i taktyki szokowej. Niestety u szczytu sławy popełnił samobójstwo. Jakie tajemnice kryło jego życie? Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara rozmawiała z najbliższymi projektanta.

  Weronika Książkiewicz, Omenaa Mensah, Katarzyna Bujakiewicz i Katarzyny Zielińska - to gwiazdy, które chętnie sięgają po kreacje zaprojektowane przez Tomasza Olejniczaka. Na polskim rynku mody zadebiutował w 2011 roku. Projektuje pod pseudonimem Tomaotomo. Projektant zaprosił dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego do swojego 300-metrowego domu pod Poznaniem. Zobaczcie, jak mieszka. Podoba się Wam ten klasyczny styl?

  Każdy artysta ma swoją muzę. Czyją inspiracją stały się: Edyta Zając-Rzeźniczak, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Jessica Mercedes, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Natalia Szroeder, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie pełnym projektantów mody i ich artystycznych muz. Jak myślicie, trudno być muzą?

  Michał Szulc mimo że od dzieciństwa marzył o medycynie, został projektantem mody. W którym roku zorganizował swój pierwszy pokaz? Kto pokazuje się w zaprojektowanych przez niego ubraniach? W jakie akcje społeczne się angażuje?

  Łukasz Jemioł zadzwonił do Radia Maryja, by zabrać głos w pewnej sprawie. Co go tak poruszyło, że postanowił skontaktować się ze stacją? Jak rozmowa się potoczyła i w jaki sposób zakończyła? Projektanta gościliśmy w Dzień Dobry TVN.