Dawid Podsiadło zaliczył małą wpadkę na koncercie. Artysta zapowiedział też nowy singiel

Autor:
Nastazja
Bloch
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło to jeden z tych wokalistów, którego bilety na koncerty wyprzedają się z prędkością światła. Ostatnia trasa artysty cieszy się ogromną popularnością, a trybuny stadionów wypełnione są po brzegi. Podczas jednego z występów Dawid zaliczył małą wpadkę. Mimo wszystko oczarowana publika wybaczyła swojemu idolowi i bawiła się dalej. Co się wydarzyło?

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło – tego artysty nie trzeba przedstawiać nikomu. Jego piosenki grają największe rozgłośnie radiowe, płyty sprzedają się w ogromnych nakładach, a hale i stadiony koncertowe wypełnione są po brzegi. Po przerwie spowodowanej pandemią wokalistka ponowie ruszył w trasę koncertową. Tej wiosny zaplanował aż trzy duże imprezy. 4 czerwca wystąpił na Polsat Plus Arenie w Gdańsku, 18 czerwca na Tarczyński Arenie we Wrocławiu, a 25 czerwca zobaczymy go na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Jeśli jeszcze nie byliście na żadnym z nich, polecamy polować na bilety. Koncerty w wykonaniu Dawida Podsiadło to nie tylko świetna muzyka. To całe show, światła, iluminacje, dymy, konfetti i niespodzianki w postaci gości.

Dawid Podsiadło – wpadka na koncercie

W sobotę 18 czerwca fani Dawida zebrali się na stadionie we Wrocławiu, gdzie odbył się kolejny koncert z zaplanowanej trasy. Na samym show nie zabrakło największych hitów. Wybrzmiały single tj. "Nie ma fal", "Trójkąty i kwadraty", "Forest", "Szarość i róż" czy "Matylda". To właśnie przy tej ostatniej piosence doszło do niezręcznej sytuacji. Artysta w połowie utworu zapomniał słów. Z pomocą ruszyła publiczność i chórki. Całe zajście uchwyciły kamery wiernych fanów, którzy wrzucili wideo do sieci.

Mała wpadka Dawida nie przeszkodziła słuchaczom w dobrej zabawie. Wierni fani wyrozumiale podeszli do sprawy i, jak przyznali w sieci, "każdemu może się zdarzyć".

Dawid Podsiadło zapowiada płytę i nową trasę

Podczas koncertu we Wrocławiu artysta podzielił się z fanami kilkoma tajemnicami, Dawid przed 45-tysięczną publicznością zdradził, że już w poniedziałek pojawią się informacje o jesiennej trasie koncertowej. To nie koniec niespodzianek. W piątek, 24 czerwca wyjdzie także jego nowy singiel "Post", który jest zapowiedzią nachodzącej, czwartej już płyty.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości