Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski pozuje do zdjęcia bez koszulki. "Analogowy vibe"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
Instagram
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Uznany artysta chętnie odsłania kulisy swojej pracy, ale nie stroni też od dzielenia się informacjami o swoich pasjach. Tym razem na jego instagramowym profilu pojawił się post stanowiący pochwałę fotografii analogowej. Zdjęcie, na którym wokalista pokazał się bez koszulki, wywołało nie lada sensację w sieci.

Dawid Kwiatkowski ujawnia słabość do fotografii analogowej

Dawid Kwiatkowski to niekwestionowany idol młodego pokolenia. Artysta może pochwalić się nieprzeciętnym talentem wokalnym, a co za tym idzie także i licznymi sukcesami na polskiej scenie muzycznej. Fani cenią go również za szczere i inspirujące posty w mediach społecznościowych.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wokalista często publikuje w sieci kadry związane z koncertami. Tym razem na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie wykonane tuż przed występem. Uwagę fanów zwróciła nieszablonowa jakość obrazu i umieszczony we wpisie hashtag, za pomocą którego artysta wyraził swoje zainteresowanie fotografią analogową.

Dawid Kwiatkowski zapozował bez koszulki

Ze względu na szybko postępującą rewolucję cyfrową, fotografia analogowa straciła na popularności, a jednak wciąż trudno odmówić jej wyjątkowego uroku. Zdjęcie opublikowane w sieci przez Dawida Kwiatkowskiego przypadło do gustu wielu osobom. W tym miejscu warto podkreślić, że artysta stanął przed obiektywem aparatu bez koszulki, prezentując idealną sylwetkę. Widok idola w niecodziennej odsłonie także nie pozostał obojętny fanom.

- "Uwielbiam te zdjęcia, co jedno to lepsze. Na każdym zdjęciu wyglądasz dobrze, aż Ci tego czasem zazdroszczę", "Kocham vibe analogów, prawie tak bardzo jak Twój uśmiech", "Wow, te analogi przechodzą same siebie, bardzo dobre to zdjęcie", "Analogowy vibe", "Fajne te analogi i fajny Ty", "Kocham ten klimat", "Na takie zdjęcie czekałam" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości