Gwiazdy

Roksana Gac z "Projektu Lady" szczerze o swojej partnerce: "Obie chciałybyśmy założyć rodzinę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Roksana Gac z "Projektu Lady"

Roksana Gac, zwyciężczyni drugiej edycji programu "Projekt Lady", opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochaną. W najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy swojego związku. Czy kobiety planują ślub?

Roksana Gac szerszej publiczności dała się poznać za sprawą programu "Projekt Lady". Uczestniczka zwyciężyła drugą edycję i doczekała się pokaźnego grona fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 20 tysięcy internautów. Kobieta regularnie publikuje fotografie w sieci, a jeden z ostatnich postów odbił się szerokim echem.

Zobacz wideo: "Projekt Lady 6"

"Projekt Lady 6"

"Projekt Lady". Droga do finału
"Projekt Lady". Droga do finału TVN7
wideo 2/4

Roksana Gac z "Projektu Lady" przedstawiła światu ukochaną

Zwyciężczyni programu opublikowała serię zdjęć z partnerką, na których się całują i tulą. Post oznaczyła hasztagami: "with my girl" oraz "love is love". Zaskoczeni internauci pogratulowali Gac.

"Piękna z was para", "Szczęścia i ogrom miłości", "Dobrze widzieć Cię szczęśliwą! Powodzenia dziewczyny", "Tak coś czułam! Dużo miłości" - czytamy.  

Roksana Gac o partnerce i orientacji seksualnej

Roksana Gac w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o partnerce oraz wspólnych planach. - Poznałyśmy się na Tinderze, moja dziewczyna napisała do mnie, pytając, czy wolę górę, czy dół bułki. Ja wybieram dół, a ona górę, więc od początku mamy jasny podział w związku - przyznała.

Jak dodała, związek traktuje poważnie. - Jeśli byłybyśmy w Vegas, to już pewnie miałybyśmy obrączki na palcach. Rozmawiałyśmy o dzieciach i obie byśmy chciały założyć rodzinę, ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość - podkreśliła.

W wywiadzie przyznała też, że nie ukrywała swojej orientacji przed bliskimi. -  Może to zabrzmi zabawnie, ale mama i tata wiedzieli chyba wcześniej ode mnie. Już w gimnazjum zapytali mnie, czy podobają mi się dziewczyny i nie mieli z tym tematem żadnego problemu - wyjaśniła Gac.

Zobacz wideo: Rodzinne spotkania w "Projekt Lady"

Rodzinne spotkania w Projekt Lady
Rodzinne spotkania w Projekt Lady Źródło: Dzień Dobry TVN
To będzie jednej z najbardziej emocjonujących odcinków w 6. edycji "Projektu Lady". Co się wydarzy?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości