Gwiazdy

Sandra Kubicka pokazała efekty spektakularnej metamorfozy. "Dużo zmieniło się w rok"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Sandra Kubicka

Sandra Kubicka pochwaliła się zmianami, które zaszły w jej wyglądzie w ciągu 12 miesięcy. Gwiazda konsekwentnie dba o swoje zdrowie - ćwiczy, pilnuje diety i kontynuuje leczenie. Teraz efekty jej metamorfozy możemy zobaczyć w krótkim filmie na Instagramie.

Metamorfoza Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych twarzy w polskim show-biznesie. Modelka stara się być bardzo aktywna na swoim Instagramie. To właśnie tam dzieli się z obserwatorami codziennymi przemyśleniami. Gwiazda nie boi się poruszać także trudnych tematów. Jednym z nich jest jej walka z zespołem policystycznych jajników.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W najnowszym poście na Instagramie Sandra pochwaliła się, że od ponad roku konsekwentnie dba o poprawę stanu swojego zdrowia i samopoczucia. Influencerka prowadzi aktywny tryb życia, przestrzega diety i kontynuuje leczenie. Efekty tych działań widać gołym okiem.

Sandra Kubicka porównuje zdjęcia sylwetki

Na krótkim nagraniu Sandra pokazała, w jaki sposób zmieniał się jej wygląd w ciągu 12 miesięcy. - Jeszcze rok temu miałam insulinooporność, pryszcze na całej buzi, byłam spuchnięta, nie miałam owulacji ani miesiączki - wspomniała modelka. - Ta droga nigdy nie jest łatwa i na pewno jest jeszcze cięższa, gdy walczysz z chorobą - dodała.

Modelka przyznała, że jej dotychczasowe osiągnięcia to dopiero początek walki o bycie lepszą wersją siebie. - Dużo zmieniło się w rok, a to jeszcze nie koniec - podsumowała. Post Sandry skłonił internautów do podzielenia się swoimi historiami, a wielu z nich dziękowało jej za odwagę w poruszaniu tematów związanych z chorobą.

- "Też z tym walczę. Jest coraz lepiej, u mnie jeszcze doszedł podwyższony kortyzol, psychoterapia, leki", "Sama mam PCOS i wow, jesteś wielka", "Tego dziś potrzebowałam" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości