Gwiazdy

Daria Zawiałow nagrała cover hitu z lat 80. Utwór promuje serial z Joanną Kulig - "Pajęczyna"

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf
Źródło:
TVN

Daria Zawiałow nagrała singiel, który będzie promował serial "Pajęczyna". Główną rolę w kolejnej produkcji Player Original zagra Joanna Kulig. Premiera utworu, do którego powstanie także teledysk, będzie miała miejsce w piątek 15 października w stacjach radiowych oraz w serwisach muzycznych. 

Daria Zawiałow - "Serca gwiazd"

Już we wtorek, 19 października serwis player.pl zaprosi swoich fanów na kolejną premierę produkcji własnej. Serial "Pajęczyna" przeniesie widzów równolegle do 1978 oraz 2010 roku. Podobnie jak promujący ją utwór "Serca gwiazd". Cover przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80. usłyszymy w nowoczesnej aranżacji i wykonaniu Darii Zawiałow, jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej. A w przeszłości również uczestniczki talent shows TVN Grupa Discovery - "Mam Talent" oraz "X Factor".

Singiel Darii, promujący nowy serial pod marką Player Original, zadebiutuje w stacjach radiowych i serwisach muzycznych już w najbliższy piątek, 15 października. Premiera wideoklipu wkrótce.

"Pajęczyna" - o czym jest serial

"Pajęczyna" to historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

"Pajęczyna" - gdzie i kiedy ogladać

Pierwszy odcinek serialu "Pajęczyna" trafi do serwisu player.pl już we wtorek 19 października.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Sławek Uniatowski w piosence „You are so beautiful” I “Nie mogę ci wiele dać”
Sławek Uniatowski w piosence „You are so beautiful” I “Nie mogę ci wiele dać” Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Izabela Dorf

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości