Gwiazdy

Dzieci kpiły z imion córek Michała Wiśniewskiego. "Są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
gazeta.pl
Vivenne Wiśniewska, Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, a każde z nich może pochwalić się niesztampowym, rzadko spotykanym imieniem. Rówieśnicy dwóch córek wokalisty Ich Troje - Etiennette i Vivienne - nie docenili jednak tej oryginalności. Nastolatki przyznają, że do dziś wiele osób ma problem z poprawnym wymówieniem ich obcojęzycznych imion.

Etiennette i Vivienne Wiśniewskie o imionach

Etiennette Anna przyszła na świat w 2006 roku. Dziewczynce od najmłodszych lat towarzyszyło wyjątkowe, rzadko spotykane imię, które mimo swego uroku bywało balastem - szczególnie w kontaktach z rówieśnikami. Dzieci, które nie potrafiły prawidłowo wypowiedzieć imienia córki znanego wokalisty, przekręcały je na różne sposoby. Niekiedy nawet pozwalały sobie na kpiny.

- Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają, licząc mamę i tatę. Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi - wyznała w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl najstarsza pociecha Anny Świątczak.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Podobny problem miała młodsza siostra Etiennette, czyli Vivienne Vienna. Dziewczynka zaznacza jednak, że docenia pomysłowość rodziców i jest zadowolona z ich wyboru. Sugeruje nawet, że drugie jej imię powinno jeszcze bardziej niespotykane oraz nieprzypominające fonetycznie pierwszego.

- Ja bardzo lubię moje imię. Ludzie kiedyś się śmiali, różnie śmiesznie wymawiali to imię, ale ja bardzo je lubię. Uważam tylko, że moje drugie imię jest mało kreatywne i bardzo podobne do pierwszego - stwierdziła 14-latka.

Imiona dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski wraz z narodzinami każdego swojego kolejnego dziecka zaskakuje fantazją, dobierając maluchom nietuzinkowe imiona. Etiennette i Vivienne nie są wyjątkami. Najpierw na świat przyszedł pierworodny wokalisty zespołu Ich Troje, Xavier Michał, a następnie Fabienne Marta - owoce miłości z Martą Wiśniewską.

Gwiazdor doczekał się narodzin drugiego chłopca, który otrzymał równie wymyślne imiona. Mały Falco Amadeus często pojawia się w instagramowych relacjach popularnego ojca.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości