Gwiazdy

51-letnia Claudia Schiffer zachwyciła na premierze filmu. "Pojawiła się jako gość, ale skradła show"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w świecie show-biznesu?

Claudia Schiffer pojawiła się na premierze filmu "Silent Night", w którym główną rolę gra Keira Knightley. Top modelka lat 90. przykuła uwagę fotoreporterów swoją stylizacją i wspaniałą formą. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Claudia Schiffer na premierze filmu "Silent Night"

Dawno niewidziana niemiecka modelka Claudia Schiffer zjawiła się na premierowym pokazie "Silent Night", czyli świątecznej komedii z Keirą Knightley, który miał miejsce w Londynie.

- Pojawiła się jako gość, ale skradła show. Wszyscy zwrócili uwagę na to, jak fantastycznie wygląda. Trochę podobna do Brigitte Bardot, a trochę moim zdaniem do Bogny Sworowskiej - mówił Mateusz Hładki. - Niemiecka modelka o rozgłosie wszechświatowym - dodał Andrzej Sołtysik, nasz prowadzący.

51-letnia gwiazda zachwyciła swoją kreacją. Na tę okazję włożyła kwiecistą suknię z głębokim dekoltem, która podkreśliła jej świetną figurę. Ku uciesze fotoreporterów modelka ochoczo pozowała do zdjęć.

Claudia Schiffer - gwiazda lat 90.

Claudia Schiffer swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła w wieku 17 lat. W latach 90. chodziła na wybiegach u największych projektantów: Chanel, Versace, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren i Valentino. Do 20. roku życia jej twarz ozdobiła aż 700 pierwszych stron topowych magazynów. Nazywana jest "Brigitte Bardot świata mody". 

Choć dziś 51-letnia Niemka nie jest już tak aktywna zawodowo, to co jakiś czas bierze jednak udział w imprezach branżowych czy sesjach zdjęciowych. W jej przypadku doskonale sprawdza się powiedzenie "Kobieta jest jak wino". Wystarczy tylko spojrzeć na fotografie Schiffer z premiery w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Agencja TVN/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości