Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska z platynową płytą. "Ogromny talent i pani, i męża"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Aleksandra Kwaśniewska w Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska odniosła sukces. Album "Oldschool" jej męża Kuby Badacha, do którego pisała teksty, został pokryty platyną. "Tworzysz świetne teksty, a Kuba ma głos nie z tej ziemi. Idealne połączenie!" - czytamy.

Aleksandra Kwaśniewska w roli dziennikarki i tekściarki

Aleksandra Kwaśniewska z wykształcenia jest psycholożką, a od lat sprawdza się w roli dziennikarki. Choć zrobiła sobie przerwę od telewizji, dziś znów możemy ją podziwiać. Wraz z Marzeną Rogalską oraz Olgą Legosz współprowadzi program "Miasto Kobiet" na TVN Style.

- Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: Jak się zmieniło "Miasto kobiet"?

Jak się zmieniło „Miasto kobiet”?
Jak się zmieniło „Miasto kobiet”? Źródło: Dzień Dobry TVN

Dodatkowo córka byłego prezydenta znakomicie sprawdza się w roli tekściarki. Napisała wersy m.in. do: utworu "Learnin' the Blues / Już wiesz co to blues" na płytę Matta Duska "Sinatra With Matt Dusk", piosenki "Liczy się tylko to" do filmu "Co w duszy gra" oraz na płytę jej męża Kuby Badacha  pt. "Oldschool".

Aleksandra Kwaśniewska z platynową płytą

Współprowadząca "Miasto Kobiet" za swoją twórczość została doceniona. Utwory "Learnin' the Blues / Już wiesz co to blues" i "Liczy się tylko to" były chętnie słuchane, a płyta "Oldschool" pokryła się platyną. Swoim sukcesem małżonkowie podzielili się z fanami w mediach społecznościowych. Zarówno na profilu Kuby Badacha, jak i jego żony możemy podziwiać krążki.

#dziewczynylubiąbrąz #diamenty #zabawę #chłopaków #szczeniaczki #innedziewczyny #pączki #DżordżaKluneja #kwiaty  #orazplatynowepłytyzatekstydlamęża

Pod tymi słowami posypały się liczne gratulacje. "Super" - napisała Kayah, "Brawoooo Ola. Uwielbiam i Gratuluję" - skomentowała Bogna Sworowska. "W pełni zasłużona! Mam i ja!", "Wielkie gratulacje. Płyta jest mistrzowska. Proszę pisać dalej, bo robi to pani bardzo dobrze. Ogromny talent i pani, i męża", "Uwielbiam Waszą twórczość! Piszesz świetne teksty, a Kuba ma głos nie z tej ziemi. Idealne połączenie!" - czytamy.

Czujni internauci zauważyli też zmianę fryzury Aleksandry Kwaśniewskiej. "Wygląda pani przepięknie. Super fryzura",  "Włoski ścięłaś? Ślicznie wyglądasz", "Piękna fryzura, i gratulacje" - napisali.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości