Aleksandra Kwaśniewska wspomina ślub. "Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieliśmy"

Aleksandra Kwaśniewska na planie Miasta Kobiet
Aleksandra Kwaśniewska
Źródło: Dzień Dobry TVN
Aleksandra Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do dnia ślubu z Kubą Badachem. Tego, co działo się przed kościołem, nie przewidziała. 

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 2012 roku. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego. W najważniejszym dniu ich wspólnego życia przed świątynią zjawił się tłum paparazzi i gapiów, którzy za wszelką cenę chcieli podejrzeć parę młodą.

Aleksandra Kwaśniewska o ślubie: tłum wyłamał lusterka

Aleksandra Kwaśniewska była gościem podcastu Żurnalisty. W szczerej rozmowie na temat życia prywatnego wróciła wspomnieniami do dnia ślubu. Prowadząca "Miasto kobiet" przyznała, że nie spodziewała się tego, co wydarzyło się przed kościołem.

"Samochód, którym odjeżdżaliśmy spod kościoła, słuchaj, nam tłum wyłamał lusterka. Nie mogliśmy przejechać. Potem nagle wszyscy mówili: "Mogliście się domyślić, że tak będzie". Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieliśmy. Przed nami nie widziałam takich dantejskich scen pod kościołem" - wyznała otwarcie Aleksandra Kwaśniewska.

Krótka piłka z Olą Kwaśniewską
Źródło: Dzień Dobry TVN

Aleksandra Kwaśniewska o zachowaniu ludzi pod kościołem w dniu ślubu

Mimo wydarzeń, których kompletnie się nie spodziewała, Aleksandra Kwaśniewska nie podejrzewa gapiów o złe intencje. Nawet tych, którzy bezprawnie wtargnęli do świątyni.

"Miałam takie poczucie, że nawet te osoby, które się wdarły do kościoła, mimo że miały być tam tylko osoby z zaproszeniami, a tam przyjechały jakieś kobitki jakimiś autokarami i trzymały się ławek, nie chciały się dać wyprosić i było tam dużo przypadkowych ludzi, ale koniec końców, miałam takie poczucie, że oni jednak są do nas serdecznie nastawieni" - opowiadała w podcaście Aleksandra Kwaśniewska.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości